Sizler ve Çocuklarınız için varız...

Çocuk Bakıcısı

Son yıllarda özellikle kadınların iş hayatında yoğun olarak var olmaları sebebi ile çalışan anneler yasal doğum izninin bitmesi yaklaşırken çocuk bakıcı arayışına girerler. Bu süreçte en doğru çocuk bakıcısı seçimi yapmak için öncelikle sakin olup, bebeğinizi ve onun ihtiyaçlarını en iyi bilen kişi olarak önceliklerinizi belirlemeniz ve bu doğrultuda bakıcı seçimi yapmanız önerilir.

Güvenebileceğiniz, çocuğunuzun fiziksel ve ruhsal gelişimine katkı sağlayacak bir bakıcı ile çalışmak çocuğunuzun sağlıklı büyümesi için önemlidir. Bakıcı ile kuracağınız iletişim sağlam olmalıdır. Karşılıklı saygı ve güven en baştan oturtulursa, sonradan çıkabilecek sorular en aza indirilmiş olacaktır.

Şece Özel İstihdam Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri Ltd. Şti. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı

Firmamız İşkur tarafından verilen 134 sayılı izin belgesi ile Özel İstihdam Bürosu olarak faaliyet göstermektedir. Şikayetleriniz için Beyoğlu Hizmet Merkezimize başvurunuz.

Beyoğlu Hizmet Merkezi

0212 243 76 12

Türkiye İş Kurumu 28.03.2006 tarihli 134 sayılı izin belgesiyle faaliyetini sürdürmektedir. 4904 Sayılı Türkiye İş Kanunu Gereğince İş Arayanlardan Menfaat Sağlanması ve Ücret Alınması Yasaktır.Şirketimiz çalışma izni olmayan yabancı uyruklu elemanlar ile çalışmamaktadır.