0530 265 75 35
0530 265 75 35
Bakıcı Ücretleri 2021

Bakıcı Ücretleri 2021

Aileler;  çocuk bakıcısı, hasta bakıcısı, eve temizlik elemanı, yardımcı bayan ve bakıcı seçerken deneyimli ve güvenilir olmasını isterler.

Bakıcı seçerken aileler istedikleri elemanı bulduklarında bakıcı ücretleri de ailelerin bütçesi açısından önemli.

Şece Danışmanlık olarak 2021 bakıcı ücretlerinde, bakıcı çalıştıran veya yeni bakıcı çalıştıracak  aileler için güncel fiyatlarla ilgili sizlere bahsetmek istedik.

Yatılı bakıcılar haftanın 6 günü yatılı çalışarak haftada 1 gün izin yaparlar. Ücret talepleri deneyim ve talep edilen işe göre 4.000 - 7000 TL. aralığındadır.

Gündüzlü çalışan bakıcılar haftanin 5 veya 6 gününe göre bakıcı maaşların da değişkenlik gösterir. Gündüzlü bakıcı ücretleri 3.000 - 4.500.-TL. aralığındadır.

Yatılı bebek bakıcısı ve çocuk bakıcısında  yine deneyim ve referanslar ön plana çıkmakta ve Türk bakıcı yabancı bakıcı olarak bakıcı ücretleri değişkenlik göstermektedir.

En iyi bakıcıyı bulmak aileler için önemlidir. Aileler karşılıklı görüşmede bakıcı adaylarının referanslarıyla görüşerek Şece Danışmanlıktan bu hizmeti en güvenilir şekilde alırlar. 

Yabancı uyruklu nepalli bakıcı, endonezyalı bakıcı, filipinli bakıcı adayı,  özbek , türkmen  seçimlerinde  bakıcı ücretleri için ve doğru adaya ulaşmak için web sitemizden form doldurabilir yada bizi arayarak güncel bakıcı ücretleri için bilgi alabilirsiniz.