0530 265 75 35
0530 265 75 35
Avcılar Bakıcı Arıyorum

Avcılar Bakıcı Arıyorum

Avcılar semtinde bebek bakıcısı ve çocuk bakıcısı bulmanız artık zor olmayacak. Çünkü sizlere kaliteli bir hizmet çerçevesinde hızlı ve kolay bir şekilde bakıcı bulma şansını sunuyoruz. Yapmanız gereken sadece bizi aramanız ve kriterlerinizi bizimle paylaşmanız olacak. Titiz bir değerlendirme sonrasında oluşturduğumuz bakıcı kadromuz içerisinden taleplerini en uygun hizmeti sunabilecek kişiye görevlendiriyoruz.

Hasta bakıcısı ihtiyacınız için de avcılar semtinde sunduğumuz hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Hasta bakımı noktasında deneyimli ve özverili bir şekilde hizmet sunabilecek bakıcılar portföyümüzde yer alıyor. Yatılı, part time ya da gündüzlü olarak hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Dilerseniz sadece hafta içi görev yapacak şekilde bir bakıcıdan destek alabilirsiniz.

Yaşlı bakımı konusunda uzmanlaşmış olan bakıcılara ulaşmak için de en doğru adrestesiniz. İnternet ilanları gibi riskli yöntemleri tercih etmek yerine firmamızı arayarak güvenilir bir bakıcıya sizin için görevlendirmenizi sağlayabilirsiniz. Yaşlıların ihtiyaçlarının neler olduğunu çok iyi bilen ve en doğru şekilde karşılayan bakıcılar firmamızın kadrosunda yer alıyor. Bize hemen ulaşarak merak ettiğiniz her türlü soruyu yöneltebilirsiniz.