0530 265 75 35
0530 265 75 35
Hakkımızda

Hakkımızda

Şece Danışmanlık 2000 yılında kuruldu. Son yıllarda özellikle kadınların iş hayatında yoğun olarak var olmaları sebebi ile çalışan anneler yasal doğum izninin bitmesi yaklaşırken çocuk bakıcı arayışına girerler. Bu süreçte en doğru çocuk bakıcısı seçimi yapmak için öncelikle sakin olup, bebeğinizi ve onun ihtiyaçlarını en iyi bilen kişi olarak önceliklerinizi belirlemeniz ve bu doğrultuda bakıcı seçimi yapmanız önerilir.

Güvenebileceğiniz, çocuğunuzun fiziksel ve ruhsal gelişimine katkı sağlayacak bir bakıcı ile çalışmak çocuğunuzun sağlıklı büyümesi için önemlidir. Bakıcı ile kuracağınız iletişim sağlam olmalıdır. Karşılıklı saygı ve güven en baştan oturtulursa, sonradan çıkabilecek sorular en aza indirilmiş olacaktır.

 

NERELERDE HİZMET VERİYORUZ?

 

İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında, Türkiye’nin 81 ilinde ve İŞKUR (yurtdışı müracaat belgesiyle) Tüm Avrupa ülkelerine ve ABD’ye hizmet vermekteyiz.

 

NEDEN BİZ?

 

Beklentilerinize uygun bakıcıyı hızlıca aynı gün içinde size sunarız.

 

2 ay içinde eleman sınırı olmaksızın bakıcınızı, personelinizi değiştirebilirsiniz.

 

Müşteri temsilcimiz sizinle birebir her aşamada ilgilenir.

 

30.000 kayıtlı CV arasında size en uygun adayı sunarız.

 

Size sunduğumuz tüm personeller referanslıdır. (Gereksiz vakit kaybetmezsiniz)

 

Yabancı uyruklu personeller çalışma izinlidir. (Çalışma izni için ayrıca destek olmaktayız)

 

Türk uyruklu elemanların son tarihli güncel kimlik fotokopisi, adli sicil temiz evrakı ve ikametgâhlarını size teslim ederiz.

 

Gerektiğinde eleman seçimleriniz için evinize veya iş yerlerinize taksi yol ücreti ödemeniz karşılığında özel servis yapıyoruz.

 

Çalışma Bakanlığından izinli ve İŞKUR'a bağlı 134 nolu izin belgeli kurumsal firma olarak hizmet vermekteyiz.

 

 

Bizim için müşteri memnuniyeti önemlidir. Hizmet verdiğimiz kurumsal firmalar ve bireysel kişiler referanslarımız bölümünde bulunmaktadır.

 

SİZE EN UYGUN BAKICIYI & PERSONELİ NASIL BULUYORUZ?

 

Bizimle iletişime geçtiğinizde müşteri temsilcimiz talep ettiğiniz bakıcı, personel arayışınızda size en iyi bakıcı hizmetini vermek için öncelikle güvenilir ve referanslı bakıcı adaylarını titizlikle seçerek sizi 1 gün içerisinde karşılıklı görüşmeye şirketimize davet edecektir.

 

BAKICIDAN & PERSONELDEN MEMNUN KALMAZSAM?

 

Size sunduğumuz bakıcı ve personel seçeneklerinden, en uygun elemanla anlaştıktan sonra sözleşme sürecimiz başlar. Siz, şirketimiz ve personelin bulunduğu 3 taraflı bu sözleşme 2 ay içerisinde bakıcıdan yada personelden memnun kalmamanız durumunda şirketimiz size aynı kriterlerde herhangi bir sınıra bağlı kalmaksızın yeni bakıcı personel sağlayacağını taahhüt eder.

 

ÇALIŞMA POLİTİKAMIZ

 

Karşılıklı görüşme sonucu anlaştığınız bakıcı ya da personelle sözleşmemiz imzalanır. Danışmanlık hizmet bedeli işverenden bir maaş alınır.

 

Firmamız İŞKUR tarafından 134 sayılı izin belgesi ile Özel İstihdam Bürosu olarak faaliyet göstermektedir.

 

4904 sayılı Türkiye İş Kanunu gereğince iş arayanlardan menfaat sağlanması ve ücret alınması yasaktır.

  • Kuruluş 2000
  • PERSONEL 7512
  • AİLE / FİRMA 5845