0530 265 75 35
0530 265 75 35
Bağcılar Bakıcı Arıyorum

Bağcılar Bakıcı Arıyorum

Bağcılar bölgesinde yaşıyorsanız ve güvenilir bir bakıcıya ihtiyaç duyuyorsanız bizi hemen arayın! Çocuk bakıcısı ve bebek bakıcısı ihtiyacınızı kolaylıkla karşılamanızı sağlayacak olan bakıcı hizmetlerimizden siz de faydalanabilirsiniz. Yabancı uyruklu bakıcı, ikiz bebek bakıcısı için de doğru adres ŞECE Danışmanlık! Bağcılar semtinde özenle oluşturduğumuz bakıcı portföyüyle hizmet veriyoruz.

Hastanızın profesyonel bir şekilde bakımının yapılması için hasta bakıcısı hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz. Yatılı, gündüzlü ya da part time olarak faydalanabileceğiniz hasta bakıcısı hizmetlerimiz kapsamında sizler için en güvenilir isimleri görevlendiriyoruz. Tamamı gerekli bilgi ve donanıma sahip olan bakıcı kadromuz içerisinde referans gösterebilecek ve daha önce sunduğu hizmetle memnuniyet kazanmış olanlar da bulunuyor.

Yaşlı bakıcısı ihtiyacınız için de hizmetinizdeyiz! Yatalak durumda olan yaşlılarınız da dahil olmak üzere kendi bakımını yapamayan aile üyeleri için profesyonel yaşlı bakımı hizmetlerimizden faydalanın. Güler yüzlü, sabırlı, hijyen kurallarına dikkat eden, yaşlıların ihtiyaçları konusunda bilgi ve deneyime sahip bakıcılara kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bizi hemen arayarak sorularınızı yöneltebilir ve detaylı bilgi aktarmamızı sağlayabilirsiniz.