0530 265 75 35
0530 265 75 35
Bakıcı Fiyatları 2020

Bakıcı Fiyatları 2020

Bebek ve çocuk bakımı için bakıcı desteğine ihtiyaç duyanlar 2020 bakıcı fiyatları için araştırma yapıyorlar. Genellikle yabancı bakıcı da Nepalli bakıcı veya Filipinli bakıcı arayanlar için ödemeleri gereken ücret daha fazla araştırılıyor. Genellikle bakıcı fiyatlarının sabit bir rakamdan oluşmadığını belirtmek isteriz. Sabit rakamın oluşmamasının sebebi bazı faktörler bakıcı fiyatlarında değişkenlik gösteriyor. Bu faktörler hasta bakıcısı, yaşlı bakıcısı için de fiyatları etkileyen faktörlerin de çok değişmediğini belirtmek isteriz.

Bakıcı Fiyatlarını Etkileyen Faktörler

Alacağınız hizmete bağlı olarak bakıcı fiyatı değişecektir. Gündüzlü, yatılı, part time olarak hizmet almak isteyebilirsiniz. Hizmet türünde ücretler farklıdır. Bazen aileler bakıcıdan bakım hizmetinin yanın da ev işlerine yardımcı olunmasını da talep edebiliyorlar. 

Yatılı olarak çalışan bakıcıların fiyatları gündüzlü bakıcılara göre daha yüksekdir. Bakıcının aldığı eğitim düzeyi ve tecrübesi de fiyatlarda belirleyici olan faktörler arasındadır. Tecrübesi az olan bir bakıcı daha düşük ücret alırken tecrübesi fazla olan bakıcı adayları daha yüksek maaş talebinde bulunuyor. Yaşadığımız kentin de bakıcı fiyatlarında etkili bir faktör olduğunu belirtmek isteriz. Büyük kentlerde bakıcı fiyatları daha yüksektir.

2020 Bakıcı Fiyatları

Bilgi edinmeniz açısından sizlere 2020 bakıcı fiyatları hakkında tahmini rakamlar veriyoruz. Bakıcıların tecrübesine, talep edilen hizmete, bulunduğunuz kente göre bu fiyatların değişebileceğini belirtmek isteriz.

-Türk Bakıcı Fiyatları

   Yatılı: 4.000.-TL - 4.500.-TL.ve SGK

   Gündüzlü: 2.500 TL - 2.750.-TL. aralığında + SGK ve yol ücreti

-Filipinli Bakıcı Fiyatları

   Yatılı: 800 - 1.000 Dolar aralığında ve haftada 50 TL izin ücreti

-Özbek, Türkmenistanlı ve Gürcü Bakıcı Fiyatları

  Yatılı: 3.000.-TL. - 4.000.-TL. Aralığında ve haftada 50 TL izin ücreti

-Nepalli Bakıcı Fiyatları

 Yatılı: 600 - 700 Dolar ve haftada 50 TL izin ücreti

-Oyun Ablası Fiyatları

 Saati 60 TL

-Hasta Bakıcısı Fiyatları

  Yatılı: 2.500 - 3.500.-TL. Aralığında + Yol Ücreti

  Gündüzlü : 2.000 - 3.000.-TL. Aralığında + Yol Ücreti

 

ŞECE Danışmanlık olarak sizlere en uygun fiyatlar karşılığında bakıcı hizmeti sunmaktayız. Yabancı uyruklu bakıcı portföyümüzün oturma izni veya çalışma izni vardır. Oturma izni olan bakıcılarda hemen çalışma izni yapabilir, çalışma izni olan bakıcılarda aynı gün üzerinize alabilirsiniz. Daha fazla bilgi için bizi aramanız yeterli. Şece Danışmanlık her zaman yanınızda.