0530 265 75 35
0530 265 75 35
Bebek Bakıcısı

Bebek Bakıcısı

Bebek bakıcıları kıymetli varlığınız bebeğinizin tüm sorumluluğunu alacak, bebeğinizin tüm bakımını, bebeğinizin aylık beslenme tablosuna göre süt veya ek gıda beslenmesinden, bebeğin aylık büyürken akıl motor gelişimine katkıda bulunacak, ihtiyaçlarını üstlenecek tecrübeli bebek bakıcısı adaylarımız gündüzlü veya yatılı bebek bakımından referanslı bakıcılar, uzun geçmişi olan şirketimizin zengin bakıcı portföyünde bulunmaktadır.

 

Yeni doğmuş bebeği olan ailelerin belirli bir süre boyunca bebekleri ile ilgilenmeleri gerekmektedir. Fakat özellikle çalışan aileler için bu durum çok zordur. Doğum izni bitince anneler işlerine dönmek zorunda kalacaklardır. Tabi bu durumda da bebeklerine birisinin bakması gerekmektedir. Bu konuda genelde tanıdıklar, komşular ya da buna benzer yakınlarını tercih etmektedirler. Fakat bu tercihler bazen olumlu olmamaktadır. Çünkü bu konuda profesyonel yardım almak bebeğinizin daha iyi yetişmesi için çok önemlidir. Yeni doğan bebekler çok daha kırılgandırlar. Dolayısı ile onlara verilecek bakımların çok iyi bir şekilde yapılması gerekir. Yeni doğan 0-3 yaş bebek bakıcısı firmamız bu konuda deneyimli bakıcıları ile sizlere yardımcı olmaktadır.

 

Bakıcı adaylarımız deneyimli ve tecrübeli oldukları için bebeğinize çok iyi bakacaktır. Daha ilk çocuk sahibi olmuş annenin bebek bakımıyla ilgili bilmediği uygulamalar ile bebeğinizin bakımına katkıda bulunacaktır. Ayrıca size bebeğinize nasıl davranmanız gerektiği hakkında da tavsiyelerde bulunacaklardır. Bu sayede bebeğiniz ile beraberken ne yapmanız gerektiğini çok daha iyi bileceksiniz.

 

Yeni doğan bebek bakımında anne sütünün en iyi şekilde bebeğe verilebilmesi için sık sık emzirilmesi annenin sütünün gelmesi için önemlidir. İleriki yaşlarda anne sütü alan bebek daha az hasta olacak ve bağışıklık sistemi güçlenecektir. Anne bebeğe yeteri kadar sütünü verebilmesi için annenin de iyi beslenmesi ve iyi dinlenebiliyor olması şarttır. Bebek bakıcısının faydaları içerisinde bakıcının anneye de desteği tam olacaktır.

 

Yeni doğan bebeğiniz için bakıcı arayışınızda firmamız ile iletişime geçerek bakıcılarımız hakkında bilgi almanızda mümkündür. Firmamızın referanslı verdiği bakıcı hizmetlerinden yararlanarak bu sayede gönül rahatlığı ile bebeğinizi bakıcıya emanet edebilirsiniz. Bakıcılarımızın hepsi yeni doğmuş bebek bakımı konusunda profesyonel düzeyde bilgiye sahip kişilerden oluşmaktadır. Bu sayede bebekleriniz çok daha bilinçli ve sağlıklı bir şekilde büyütülmektedir.

 

Şece danışmanlık olarak bakıcı adaylarıyla uzun mülakatlar sonucunda kişilikleri ile ilgili bilgi edinerek bakıcının aldığı eğitimler, sertifikalar, referansları bakıcı portföyü oluştururken öncelik verdiğimiz kriterlerdir.

 

Ailelerin tecrübeli bebek bakıcısı ararken bakıcı danışmanlık firmamızı ön plana almalarındaki sebep şirketimizin geçmişten bugüne hizmet verdiği ailelerin referansları değer teşkil etmektedir. Bebeğiniz için bakıcı adayı kadar hizmet alacağınız bakıcı danışmanlık şirketi de size güven vermeli uzun geçmişi ve geniş portföye sahip olmalıdır.

 

Bebek bakıcısı arıyorum diyorsanız; Şece Danışmanlık kurumsal bakıcı firmasında taleplerinize uygun bakıcı adayları için sizi de bekleriz.

Sizi Arayalım