0530 265 75 35
0530 265 75 35
Esenler Bakıcı Arıyorum

Esenler Bakıcı Arıyorum

Esenler semtinde bakıcı hizmeti almak isteyenler hizmette üst düzey kaliteyi ŞECE Danışmanlık’ta buluyor! Çocuk bakıcısı bulmak için uzun uğraşlar vermenize ve güvenilir olup olmadığını bilmediğimiz kişilerden hizmet almanıza hiç gerek yok. Bebek bakıcısı ihtiyacınızı da kadromuzda yer alan deneyimli, güvenilir, alanında uzmanlaşmış, gerekli tüm bilgi ve donanıma sahip olan bakıcılarla karşılıyoruz.

Dilerseniz sizin için çocuk gelişimi bölümünden mezun olan bir bakıcıyı da yönlendirebiliriz. Firmamız esenler semtinde hasta bakıcısı hizmeti de veriyor. Hastanızın en iyi koşullarda bakımının yapılmasını sağlamak için bu alanda uzmanlaşmış bir bakıcıdan destek almanız gerektiğinde bizi hemen arayabilirsiniz. Yatılı, gündüzlü ya da part time olarak hasta bakıcısı hizmeti alabilirsiniz.

Esenler'de sunduğumuz hizmetler arasında yaşlı bakıcısı da bulunuyor. Kendi bakımını üstlenemeyecek yaşta olan aile üyelerinin beslenmesi, kişisel temizliği ve bakımı noktasında sunduğumuz yaşlı bakıcısı hizmetinden destek alabilirsiniz. Firmamızı arayarak bakıcıdan hangi hizmetleri beklediğinizi aktarmanız halinde beklentilerinizi en uygun hizmeti sunabilecek bakıcıyı derhal sizin için görevlendiririz. Sorularınızı yanıtlamaktan ve size daha detaylı bilgi vermekten memnuniyet duyarız.