0530 265 75 35
0530 265 75 35
Ev Aşçısı

Ev Aşçısı

Gastronomi ve mutfak kültürü ülkemizde giderek profesyonelleşmiştir. Genelde siz değerli ailelerimiz ihtiyacına göre belirlenerek yatılı aşçı veya gündüzlü aşçı Dünya Mutfağı, İtalyan, Fransız, Osmanlı Mutfağını bilen daha önce otellerde veya seçkin aile yanlarında çalışan ev aşçıları hizmetlerimiz arasındadır.

 

Evde çalışan yatılı aşçılar mutfağın tüm sorumluluğunu alırlar. Ailenin damak zevkine göre gün içindeki yemeği planlayıp yemek servisinden de sorumlu olurlar.

 

Ev aşçıları aile ile birlikte ilk zamanlar da haftalık menü yapıp sonrasında aileyi tanıyarak sonraki planlamayı yapabilirler.

 

Ailenin evinde vereceği davet veya yemek organizasyon görevlerini üstlenirler. Misafir kişi sayısı çok olduğunda aşçılar dışardan destek elemanı isteyebilir. Bu durum ailenin misafir sayısına göre değişecektir.

 

Ev aşçıları ailenin talebine göre mangal da yapabilirler. Yatılı ev aşçınız var ise evinizde mangal partisi de verebilirsiniz. Ev aşçıları mangal partilerinde de oldukça deneyimlidirler.

 

Yatılı aşçı arıyorum diyorsanız, eğitimli ve tecrübeli veritabanımızdaki mevcut yatılı aşçı alternatifleri için bizi arayabilirsiniz.

Sizi Arayalım