0530 265 75 35
0530 265 75 35
Hasta Bakıcısı

Hasta Bakıcısı

Hasta bakımı bilgi, deneyim, özveri ve şefkat gerektirir. Aile üyelerinden biri hastalandığında tedavi sürecinin yakından takip edilmesi ve tüm ihtiyaçlarının en doğru şekilde karşılanması için mutlaka deneyimli bir hasta bakıcısı görevlendirilmeli. Çünkü aileden birinin bu bakımı üstlenmesi maalesef hastanın bakımının en doğru şekilde yapılabilmesi için yeterli olmuyor. Çoğu zaman hastanın bakımı eksik ya da yanlış yapıldığından tedavi süreci de uzayabiliyor.

Kendi alanında tecrübe kazanan hasta bakıcıları hastanın kişisel temizliğinden beslenmesine, ilaçlarının zamanında alınmasından ilgi ihtiyacına kadar tüm gereksinimlerini başarılı bir şekilde karşılayabiliyor. Aynı zamanda fiziksel bir güç gerektiren durumlarda da hasta bakıcısı görevlendirmenin farkı çok daha net bir şekilde ortaya çıkıyor.

Hasta Bakımı Profesyonellik Gerektirir!

Hastanın yürütülebilmesi, yatağında döndürülmesi gibi fiziksel güç gerektiren durumlarda hastaya zarar vermeden bu ihtiyaçların karşılanması gerekiyor. Hasta bakıcılarının bu konuda hem bilgili hem de deneyimli olmaları çok daha doğru ve kolay bir biçimde hastanın ihtiyacının karşılanmasını sağlar. Aynı zamanda tüm hastaların özel bir ilgiye de ihtiyacının olduğunu unutulmamalı. Hasta bakımı sadece tüm bu ihtiyaçların karşılanmasından ibaret değildir.

Hasta ile gerektiğinde sohbet edilmesi, şikayetlerinin dinlenmesi ve tedavi süreci boyunca hastanın sağlık durumunun gözlemlenmesi, ihtiyaç olması halinde hastanın durumu hakkında hekime bilgi verilmesi gibi büyük bir itina ve özveri gerektiren durumlarda da hasta bakıcısının ne denli önemli bir görev üstelendiği anlaşılabiliyor. Ancak bakıcı seçiminin de büyük bir özenle yapılması gerekiyor.

Hastanızı Güvenilir Hasta Bakıcılarına Emanet Edin!

Bu noktada ŞECE Danışmanlık olarak devreye giriyor ve kadromuzda yer alan hasta bakıcılarını sizin için görevlendiriyoruz. Gündüzlü, yatılı ve part time olarak görev yapabilen hasta bakıcıları, hasta bakıcısı arıyorum diyen herkesin imdadına yetişiyor. Hem hastaneden hem de evde görev yapabilen hasta bakıcılarımızın tümü deneyim sahibidir. Referans gösterebilen ve güvenilirlik bakımından tüm endişelerinizi ortadan kaldıran hasta bakıcılarımız ile siz de hastanızı güvenilir ellere emanet edebilirsiniz.

Hasta bakımı profesyonellik gerektirir! Hastanızın sağlık durumunu tedavi sürecindeki konforunu riske atmayın. Bizimle iletişime geçmeniz halinde size çok daha detaylı bilgi verebilir, beklentilerinize uygun bir hizmet alabileceğiniz bakıcıya hemen ulaşmanızı sağlayabiliriz.

Sizde hasta bakıcı arıyorum, Bulmalıyım diyorsanız ŞECE Danışmanlık geniş aday portföyüyle yanınızda!

Hasta Bakıcısı Bulmak İçin Formu Doldurun
Kullanıcı Sözleşmesini Okumak İçin Tıklayınız