0530 265 75 35
0530 265 75 35
İstinye Bakıcı Arıyorum

İstinye Bakıcı Arıyorum

İstinye bölgesinde hizmet verecek bir bakıcıya ihtiyacınız varsa en doğru adrestesiniz! ŞECE Danışmanlık olarak İstinye bakıcı arıyorum diyen tüm vatandaşlarımızın hizmetindeyiz. Part time, yatılı ya da gündüzlü olarak hizmet verecek olan İstinye çocuk bakıcısı kadromuzda sadece deneyimli ve çocuk bakımı konusunda uzman olan bakıcılar yer almaktadır. Beklentilerinizi karşılayacak bir hizmet almak için ŞECE Danışmanlık burada!

Bebek bakımı konusunda uzmanlaşmış ve bebeklerin gelişimine dair bilgi sahibi olan İstinye bebek bakıcısı hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz. Referans gösterebilecek olan bakıcılarımız güler yüzlü ve şefkatli olmalarıyla memnuniyet kazanıyor. Bizlere beklentilerinizi ve kriterlerinizi iletmeniz durumunda en uygun bakıcıyı hemen sizin için görevlendirebiliriz!

Hasta bakımı özen ve sabır gerektirir. Hastalarınızın bakımının profesyonel bir şekilde yapılması için yapmanız gereken sadece bizimle iletişime geçmek olacak. Hemen İstinye hasta bakıcısı hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Evde ya da hastanede verilebilen bu hizmetten gündüzlü, yatılı ya da part time olarak faydalanılabilir. Portföyümüzde yer alan tüm hasta bakıcılar deneyimlidir!

İlgiye ve bakıma ihtiyaç duyan yaşlılarınız için de ŞECE Danışmanlık hizmetinizde! Yaşadığınız bölgede hizmet veren İstinye yaşlı bakıcısı kadromuz beklentilerinize uygun bir hizmet alabileceğiniz bakıcıları içeriyor. Yatalak yaşlılar için de bakım hizmeti sunuyoruz. Kişisel temizlik, beslenme ve ilaç alımı gibi konulara titizlikle yaklaşan bakıcılarımızı hemen sizin için görevlendirebiliriz. Daha detaylı bilgi almak için bizi arayın, sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duyarız.