0530 265 75 35
0530 265 75 35
Oyun Ablası

Oyun Ablası

Çocukların en temel ihtiyaçlarından biri olan oyunlar onların kişisel gelişimlerine de büyük katkıda bulunuyor. Her çocuk gününün belirli zamanını oyunlarla geçirmelidir. Ancak çoğu zaman ailelerin miniklerle geçirebileceği çok fazla zamanı olmuyor. Mevcut zamanda çocukları ile sohbet etmeyi ve onlarla ilgilenmeyi tercih ediyorlar. Ancak söz konusu oyun olduğunda yorgun olan anne babaların bir hayli zorlanması oyun ablası bularak destek almalarını beraberinde getiriyor.

Aslında oyun ablası çocuklar için çok daha faydalı etkinlikler sunabiliyor. Eğitici oyunlar ve aktiviteler ile miniklerin hem eğlenmesini hem de eğlenirken öğrenmesini sağlayabiliyor. Aynı zamanda çocukların yaşlarına uygun olan ve kişisel gelişimlerine de destek olabilecek aktiviteler ile zaman geçirmelerini sağlıyor. Çocuklar ile iyi bir iletişim kurabilen bu kişilerin miniklerin psikolojisi hakkında detaylı bilgi sahibi olması da önemli!

Oyun Ablası Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Çocuğunuz için bir oyun ablası seçerken bazı hususları göz önünde bulundurmanız gerekir. Öncelikle güler yüzlü ve şefkatli birini tercih etmeniz ve beraberinde çocuklarla iyi iletişim kurabilen birine yönelmeniz gerekiyor. Seçtiğiniz kişinin çocuklar için sadece eğlenceli değil aynı zamanda eğitici olan aktiviteleri de biliyor olması lazım. Hangi yaş grubunda olan çocukların hangi konularda gelişime daha açık olduğunun bilinmesi de yine önemli hususlar arasında bulunuyor.

Elbette çocuklar ile sürekli temas halinde olabileceği için hijyen ve temizlik kurallarına hakim olan bir oyun ablasının tercih edilmesi de önemlidir. Yatılı, gündüzlü ya da part time olarak bu hizmetten tüm aileler gayet makul bir ücret karşılığında faydalanabilir. Ayrıca saatlik olarak da oyun ablalarının bu keyifli hizmetinden faydalanabilirsiniz. Örneğin düzenlediğini partilerde ya da farklı organizasyonlarda çocukların bir arada eğlenerek zaman geçirmesi sağlanabilir.

Bu durumda organizasyona katılan yetişkinler de daha rahat edecek ve çocukları ile sürekli ilgilenmek zorunda kalmayacaklardır. Çocukların hayata çok daha iyi hazırlanmaları için hayal dünyalarının da zenginleştirilmesi gerekir. Oyun onlar için en kıymetli aktivitelerin başında geliyor. Hayal dünyalarını besleyen ve hayatı daha keyifli bir şekilde tanımalarına yardımcı olan oyun her çocuğun hayatında mutlaka olmalı! Siz de bu hizmetten faydalanabilirsiniz.

Oyun Ablası Bulmak İçin Formu Doldurun
Kullanıcı Sözleşmesini Okumak İçin Tıklayınız