0530 265 75 35
0530 265 75 35
Profesyonel Dadı

Profesyonel Dadı

Hizmetlerimiz içerisinde sunduğumuz deneyimli dadı portföyünde tamamen 0 bebek bakmış sadece yeni doğan bakmış 45- 55 yaşlarında (0 - 1 yaş) deneyimi dadı, uzun geçmişi olan şirketimizin portföyünde bulunmaktadır.

Dadılar çalıştıkları ailede sadece bebeğin tüm sorumluluğunu alırlar. Bebeklerin uyku düzeni, bebeğin beslenmesi, bebeğin eşyalarının ve odasının hijyeni bebekle ilgili her şey dadının sorumluluğundadır.Diğer bakıcılar gibi dadılar çalıştıkları ailede günlük toparlama, temizlik, yemek gibi ev idaresini görev olarak üstlenmezler. Dadılar, sizin en kıymetliniz bebeğinizin güvenliği için tamamen bebeğin yanındadırlar.

Ailelerimizin çoğu bu bilinçle yaklaşıp sadece dadı olarak çalışmış bebeğin tüm sorumluluğunu almış yaşı yüksek deneyim sahibi olmuş dadılarla çalışmak istemektedirler.

Aileler bebeğine dadı seçerken mutlaka dadının daha önceki çalıştığı aile ile görüşmeli ve dadı için referans almalıdır. Aile dadı alacağı firmayı da iyi seçmeli firma mutlaka İşkur’a bağlı belge numaralı özel istihdam bürosu olmalıdır. Aile yeni doğan bebeğine alacağı dadı ile herhangi bir anlaşmazlık durumunda firmadan yeni eleman talep edebilmeli çalışılan firmanın uzun geçmişi olmalıdır.

Firmamız, ailelere 0 bebek de ve çocuk bakımında mutlaka sesli kamera sistemi olmasını yoksa sesli kamera sistemi takılmasını önermektedir. Güven iyidir kontrol daha iyidir sözünden yola çıkarak ailelerimize kamera sistemini önermekteyiz. Kamera sistemi hem bakıcınızı kontrol etmede hem de gün içerinde bebeğinizi özlediğinizde görebilirsiniz. Deneyimli dadılar çalışacakları ailede kamera sistemini istemektedirler, dadı ailenin bebeğin bakımındaki performansını görmesini isterler.

Sizin en kıymetliniz bebeğiniz için bizde size sunacağımız dadılar için en az üç referans istemekteyiz. Dadı portföyü oluştururken firmamız titizlikle seçtiği adaylarla çalışmaktadır.

Profesyonel dadı arıyorum diyorsanız; bize ulaşın.

Profesyonel Dadı Bulmak İçin Formu Doldurun
Kullanıcı Sözleşmesini Okumak İçin Tıklayınız