0530 265 75 35
0530 265 75 35
Sarıyer Bakıcı Arıyorum

Sarıyer Bakıcı Arıyorum

Sarıyer'de bakıcı hizmetlerinden faydalanmak için yapmanız gereken sadece bizimle iletişime geçmektir. İhtiyacınız olan kaliteli hizmeti sunabilecek çocuk bakıcısı ve bebek bakıcısı için uzun uğraşlar vermenize ve onlarca kişiyle görüşmenize hiç gerek yok. Tamamı güvenilir ve çocuk bakımı ya da bebek bakımı konusunda uzmanlaşmış kişilerden oluşan bakıcı kadromuzda size hizmet verebilecek çok sayıda bakıcı bulunuyor.

Uzun ve titiz bir değerlendirme sonrasında oluşturduğumuz bakıcı portföyümüzde hasta bakıcısı olarak görev yapabilecek kişiler de mevcut. Hastaların kişisel temizliği de dahil olmak üzere tüm bakımını üstlenebilecek, gündüzlü, yatılı ya da part time olarak görev yapabilecek kişilere firmamız aracılığı ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Tamamı referans gösterebilecek kişilerden oluşan kadromuzda evde ya da hastanede hasta bakımı hizmeti sunabilecek kişiler de bulunuyor.

Yaşlı bakıcısı için de bize hemen ulaşabilirsiniz. Yatılı olarak da hizmet verebilen yaşlı bakıcıları yaşlıların başta ilgi ihtiyacı olmak üzere, beslenmesi, kişisel temizliği ya da günlük aktiviteleri gibi her konuda yardımcı oluyor. Aynı zamanda sağlık durumunu da gözlemleyebilen, güvenilir, ailenin kurallarına saygı gösteren bir yaşlı bakıcısı bulmanız artık çok kolay!