0530 265 75 35
0530 265 75 35
Şişli Bakıcı Arıyorum

Şişli Bakıcı Arıyorum

Artık güvenilir bir bakıcı bulmak için uzun uğraşlar vermenize hiç gerek yok. Şişli bölgesinde bebek bakıcısı bulmak için yapmanız gereken sadece bizimle iletişime geçmenizdir. Bebek bakımı konusunda uzmanlaşmış olan, referans gösterebilecek ve şefkatli bakıcılardan oluşan portföyümüz hizmetinizde! Sadece sahip olmasını istediğiniz özellikleri bize aktarmanız yeterli olacak.

Firmamız aracılığı ile çocuk bakıcısı da bulabilirsiniz. Şişli çocuk bakıcısı arıyorum demeniz, beklentilerinizi tam olarak karşılayacak bir bakıcıya ulaşmanız için yeterli olacak. İkiz bebek bakıcısı için de rotanızı ŞECE Danışmanlık firmasına çevirebilirsiniz. Kadromuzda sizin için gündüzlü, yatılı ya da part time olarak hizmet verebilecek çocuk bakıcıları ve hasta bakıcılar yer alıyor.

Hastanızın ya da yaşlı aile üyelerinin tüm ihtiyaçlarını eksiksiz bir şekilde karşılayabilecek olan bakıcılara ulaşmanın kolaylığını siz de yaşayabilirsiniz. Firmamız yaşlı bakıcısı arıyorum demeniz halinde size en kısa sürede yanıt veriyor ve taleplerinize uygun olan bakıcıyı sizin için görevlendiriyor. Titiz bir değerlendirme neticesinde oluşturduğumuz bakıcı portföyümüzde sadece güvenilir ve bilgili kişilerin bulunduğunu bilmenizi isteriz.