0530 265 75 35
0530 265 75 35
Sultangazi Bakıcı Arıyorum

Sultangazi Bakıcı Arıyorum

Sultangazi bölgesinde bakıcı bulmanın yolu ŞECE Danışmanlıktan geçiyor. Yaşadığınız yerde size kaliteli bir hizmet sunabilecek bebek bakıcısı ya da çocuk bakıcısı için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Bebek ve çocuk bakımı alanında uzmanlaşmış olan, gerekli tüm bilgiye ve donanıma sahip bakıcılar kadromuzda mevcut. İkiz çocuk bakıcısı için de bizi arayabilirsiniz.

Sizlere hasta bakıcısı hizmeti de sunuyoruz. Yatarak ya da ayakta tedavisi devam eden hastanızın güvenilir ve işinin ehli olan bir bakıcıya emanet edilmesini isterseniz hemen bizi arayın. Güvenilir, şefkatli ve ilgili hasta bakıcılara kolayca ulaşabilirsiniz. Hastanızın tedavi sürecini takip ederek doktoruna bilgi verebilecek bakıcıları hemen sizin için görevlendirebiliriz.

Sunduğumuz hizmetler arasında yaşlı bakıcısı da yer alıyor. Yaşlı bireylerin tüm ihtiyaçlarının eksiksiz bir şekilde karşılanmasını sağlayacak olan bakıcıya ulaşabilir ve hemen görevine başlamasını sağlayabilirsiniz. Son derece titiz bir değerlendirme neticesinde bakıcıları kadromuza dahil ediyoruz. Tamamı güvenilir ve hizmet kalitesiyle memnuniyet kazanan bireylerdir. Size daha detaylı bilgi verebilmemiz ve sorularınızı yanıtlamamız için bizi hemen arayın!