0530 265 75 35
0530 265 75 35
Yaşlı Bakıcısı

Yaşlı Bakıcısı

Yaşlılarımızın çevresindeki kişilerden ilgi beklemesi doğaldır. Eninde sonunda hepimiz yaşlanacağız. Büyüklerimize yaşlandıklarında onların yanında olduğumuzu her daim söylemeli ve onların bakımları için destek vermeliyiz. Destek veremediğimiz zamanlarda mutlaka yardımcıya ihtiyaç duyarız. Yaşlı büyüğümüzü yaşlı bakıcısına teslim ederken de mutlaka referanslı aday seçmeliyiz.

 

Yaşlıya bakan bakıcının önce iyi bir insan sonrasında da bilgili olması öncelikli gereksinimdir. Yaşlı bakıcısı portföyümüz daha önce yaşlı aile büyüğüne bakmış referanslı kişilerden oluşmaktadır.

 

Yaşlı bakımı yaparken yaşlı bakıcısının görevleri, yaşlı kişinin her türlü bakımlarını yapabilmek, doktorların vermiş olduğu bilgi ve ilaçları, vitaminleri yaşlıya zamanında ve eksiksiz verilmesini sağlamak, yaşlının gelişimini takip edip kayda almak, tansiyon, nabız ve ateş kontrollerini en iyi şekilde takip etmektir.

 

Yaşlı yakınları da büyükleriyle ilgilenmeli sık aralıklarla onları ziyaret etmeli ve ilgilenmelidir. Yaşlı insanların en çok istediği sevdiklerinin, çocuklarının yanlarında olmasıdır. Aile büyüğünüze kısacık bir zaman bile ayırsanız onun yüzündeki mutluluğu göreceksiniz.

 

Yaşlı bakıcısı hizmeti sunan personellerimiz önceki işlerinde aile yanında yada hastanelerde hizmet vermiş deneyimli, referanslı, hijyeni önemseyen, sabırlı kişilerdir.

 

Yaşlı bakıcısı arıyorum diyorsanız, şirketimiz portföyünden güvenilir, referanslı bay, bayan gündüzlü veya yatılı yaşlı bakıcısı adaylarıyla sizi hemen görüştürelim.

Sizi Arayalım