0530 265 75 35
0530 265 75 35
Yaşlı Bakıcısı

Yaşlı Bakıcısı

Belirli bir yaşın üzerinde olan her birey bazı fiziksel ihtiyaçlarını karşılamakta zorlanabilir. Bu durumda devreye yaşlı bakıcısı hizmetleri giriyor. Gün içerisinde ilgiye ve şefkate ihtiyaç duyan, kimi zaman sohbet ederek sosyalleşme ihtiyacını karşılayamayan yaşlılar için bakıcı hizmeti büyük önem taşıyor. Çok daha huzurlu ve konforlu bir yaşlılık dönemi geçirebilmelerine olanak tanıyan bu hizmet için firmamızı arayabilirsiniz.

Çeşitli sağlık sorunları da yaşayabilen yaşlıların düzenli olarak ilaç kullanmaları gerekebilir. İlaçlarını saatinde almalarına yardımcı olacak, beslenmelerine özen gösterecek ve keyif aldıkları aktiviteleri gerçekleştirmelerine olanak tanıyacak olan yaşlı bakıcısı hizmetlerimiz kapsamında deneyimli bakıcıları görevlendiriyoruz.

Firmamız bünyesinde görev alan tüm bakıcıların yaşlı bakımı konusunda tecrübeli isimlerden oluştuğunu bilmenizi isteriz. Referans gösterebilecek olan ve daha önce verdiği hizmetle memnuniyet kazanmış yaşlı bakıcıları için yapmanız gereken sadece bizi aramak olacak. Portföyümüzde yer alan bakıcılar, sabırlı, özverili, güler yüzlü ve ilgili olan bakıcılar aynı zamanda hijyen koşullarına da tamamen uyan görevlilerdir.

Yaşlı Bakıcıları Şece Danışmanlık Portföyünde

Yaşlıların tansiyonu, ateşi, nabzı ve gerektiğinde şeker düzeylerini kontrol edebilecek yaşlı bakıcıları ile yaşlılarınızın çok daha mutlu günler geçirmeye başladıklarını siz de fark edebilirsiniz. Bakıcılar yaşlıların sağlık durumlarını da gözlemleyebilecek ve gerektiğinde doktorlarına konuya dair gözlemlerini aktarabilecek yetiye sahiptir. Bu nedenle profesyonel bir bakıcılık hizmeti almak için bizi hemen arayabilirsiniz.

Sizlere sunduğumuz hizmet kapsamında yaşlı bakıcıları saatlik, günlük, haftalık, aylık ya da yatılı ve gündüzlü olarak görev yapabilir. Yaşlılarınızı güvenle emanet edebileceğiniz bakıcılarımız, daha mutlu bir yaşlılık dönemi geçirebilmesi için aile büyüklerinize profesyonel bir hizmet sunacaktır. Daha fazla bilgi almak ve kısa sürede deneyimli bir bakıcıyı size yönlendirmemiz için bizi arayabilirsiniz.

Sizde Yaşlı bakıcısı arıyorum, Bulmalıyım diyorsanız ŞECE Danışmanlık geniş aday portföyüyle yanınızda!

Yaşlı Bakıcısı Bulmak İçin Formu Doldurun
Kullanıcı Sözleşmesini Okumak İçin Tıklayınız