Bebek Bakıcısı

En değerli varlığınız bebeğinizin tüm sorumluluğunu üstlenecek , kişisel bakımınından, beslenmesinden, eğitimine kadar tüm ihtiyaçlarını karşılayacak bakıcı, dadı adaylarımız gündüzlü veya yatılı olan referanslı bakıcılar uzun geçmişi olan şirketimizin zengin  portföyünde bulunmaktadır. 

 

Şece danışmanlık olarak Dadı, Bebek Bakıcısı adaylarına kişiye özel kişilik testi yapılarak adayın aldığı eğitimler, sertifikalar, referansları bakıcı portföyü oluştururken öncelik verdiğimiz kriterlerdir. 

 

Verdiğimiz hizmetler içerisinde bebek hemşiresi tarafından yeni doğan bebeğiniz için bir haftalık size uygun belli saatlerde bebek bakımı eğitimi hizmeti ayrıca vermekteyiz.

 

Yeni doğum yapmış bir kişinin aklında birçok soru vardır. Bu sorulardan biride bebeğine nasıl bakacağıdır. Özellikle çalışan bir anne için bebek bakıcısı gereklidir. Tabi bazı anneler bebeğini bakıcı yerine annesine emanet etmektedir. Bebekler dünyaya yeni geldikleri için bizlere göre çok daha hassastırlar. Bizi etkilemeyen birçok şey onlara büyük zararlar verebilmektedir. Bu nedenle bebek bakımına oldukça özen gösterilmelidir. Özellikle çalışan anneler bebek bakıcısı seçerken oldukça hassas davranmalıdır.

 

0-3 yaş arası çocuklarda fiziksel, sosyal, dil ve bireysel gelişim oldukça önemlidir. Bu yaş aralığındaki çocuklarda beceri gelişimi beklenen seviyelerde olmalıdır. İleride kazanacağı beceriler için bu durum oldukça önemlidir. Çocuğunuzun bakımını üstlenecek olan kişi bu konularda bilgi sahibi olmalı, gerekirse eğitilmelidir. Sizlerde çocuk eğitimi ile ilgili çeşitli kitaplardan yararlanarak çocuğunuzun gelişimine katkı sağlayabilir, gerekirse bakıcınız ile konuşarak onunda kitaplardan destek almasını sağlayabilirsiniz. Çocuk bakıcısının bebeğinize söyleyeceği ninniler, ona karşı sevgi dolu bakışı, ses tonu bebeğinizin ilk iletişimi ve etkileşimidir. Bu ileride gelişimi için oldukça önemlidir.

 

Ailelerin çocuk bakıcısı ararken şirketimizi seçmelerindeki en önemli etken  şirketimizin referanslarıdır. Sizde çocuk bakıcısı arıyorsanız Şece danışmanlık olarak beklentilerinize uygun bakıcı adayları için sizi de bekleriz.
 

Bize hemen iletişim sayfamızda bulunan form aracılığı ile ulaşabilirsiniz.