0530 265 75 35
0530 265 75 35
İkiz Bebek Bakıcısı

İkiz Bebek Bakıcısı

İkiz bebek sahibi olmuş anne baba mutlaka bakıcıya ihtiyaç duymaktadır. Belki de ikiz bebeklerinizden önce birkaç yaşlarında bir tane daha çocuğunuz var, bu durumda tek başınıza üç çocuğa bakmanız gerçekten çok zor.

Daha yeni doğum yapmış ikiz bebek annesi öncelikle bebeklerin beslenmesinde ve kişisel bakımlarında tek başına yeterli gelememektedir. Diğer taraftan en büyük çocuğunuz da sizden bakım ve ilgi isteyecektir. İkiz bebek sahibi annenin yeterli derecede uyuması ve beslenmesi ikiz bebeklerin gelişimi için önemlidir. Anne mutlaka ikiz bebek bakıcısı olarak daha önce deneyim sahibi olmuş bakıcı adayıyla çalıştığında hem anne hem ikiz bebekler büyüme ve gelişim sürecinde sağlıklı yol izlemiş olur. Anne bakıcıyla çalıştığında üç çocuğuna vakit ayırabilecektir.

İkiz bebek bakıcıları, anneye tam destek vermektedirler. İkiz bebek anneleri bakıcıyı daha doğum yapmadan bir ay öncesinde ya da on beş gün öncesinde gündüzlü çalışacak şekilde başlatmaktadırlar.Öncesinde gündüzlü olarak başlayan ikiz bebek bakıcıları anneyle birlikte bebeklerin eksiklerini tamamlayıp anne ve bakıcı bebeğin odasını doğuma kadar beraber hazırlamaktadırlar.

Anne ve bakıcı beraber geçirdikleri bu süreçte anne ve bakıcı aralarındaki uyumu yakalamakta ve birbirlerini tanıyarak doğumdan sonraki süreçte birbirlerine daha faydalı olmaktadırlar. Gündüzlü olarak işe başlayan ikiz bebek bakıcısı aileyi, evi ve evde da büyük bir çocuk var ise ikizlerin doğumuna kadar iyi bir ilişki kurmuş olacaktır. Evdeki çocukta ikizler dünyaya geldiğinde bakıcının tamamen ikizler için gelmediğini düşünecek eve gelen bakıcıyı kabullenecektir.

İkiz bebeklerin doğumu yaklaştığında aile bakıcıyla beraber doğuma gidecek ve bakıcıda bebeklerin doğumunda yanında olacaktır. Hastanede bakıcıyla beraber olan anne daha rahat edecek bakıcıda anneye hastanede tam destek verecektir. Gündüzlü başlayan ikiz bebek bakıcısı anne ve bebekler eve geçtiklerinde artık yatılı olarak çalışacaktır.

İkiz bebek annelerine Şece Danışmanlıkta ikiz bebek veya üçüz bebek bakmış deneyimli, tecrübeli ikiz bebek bakıcıları zengin bakıcı portföyümüzde bulunmaktadır.

İkiz bebek bakıcısı arıyorum diyorsanız; Şece Danışmanlık kurumsal bakıcı firmasında taleplerinize uygun ikiz bebek bakıcısı adayları için sizi de bekleriz.

İkiz Bebek Bakıcısı Bulmak İçin Formu Doldurun
Kullanıcı Sözleşmesini Okumak İçin Tıklayınız