0530 265 75 35
0530 265 75 35
Bebek Hemşiresi

Bebek Hemşiresi

Yeni doğan bebeklerin bakımını en doğru şekilde üstlenerek annelerin hayatını kolaylaştıran hemşirelerden siz de yardım alabilirsiniz. Özellikle ilk kez anne olanlar bebek bakımına dair bilgi ve deneyim sahibi olmadıklarından bebeklerinin bakımını üstlenmekte zorlanabiliyor. Yeni doğan bebekler ciddi bir bakıma gereksinim duyduğu için bu noktada bebek hemşiresi hizmetleri devreye giriyor.

Bebek Hemşiresi Ne Yapar?

Profesyonel anlamda tam bir hizmet alabileceğiniz bebek hemşireleri sadece bebek bakımını üstlenmekle kalmıyor, aynı zamanda ebeveynlere bebek bakımına dair bilgi de veriyor. Ebeveynler aldıkları bu eğitim sonrasında bebek bakımı konusunda kendilerine çok daha fazla güveniyor. Ayrıca hemşireler güncel konuları da yakından takip ettikleri için bebeklerin aşıları gibi konularda da aileleri bilgilendirebiliyor.

Yeni doğan bebeklerin vücut ısısını korumak da büyük önem taşır. Bebek hemşireleri mevsime ve evin ısı düzeyine en uygun şekilde bebeklerin vücut ısısını korumasını sağlar. Gelişebilecek çeşitli enfeksiyonlara karşı gerekli tüm önlemleri alarak bebeğin sağlığını korur. Doğum sonrasında bebeklerin fiziksel gelişimlerini takip ederek aileleri bu konuda da bilgilendirir. Anne ile bebek arasında bir bağ kurulmasına yardımcı olur. Emzirme sürecinde anneye destek olarak en doğru şekilde bebeğin beslenmesini sağlar.

Bebek Hemşireliği Profesyonellik Gerektirir!

Eğer siz de bebek hemşiresi arıyorum diyorsanız hemen bizimle iletişime geçin. Bebek hemşireliği profesyonellik ve özveri gerektiren bir meslektir. ŞECE Danışmanlık olarak kadromuzda sadece hemşirelik bölümünden mezun, güler yüzlü, anlayışlı, sabırlı ve hijyen koşullarını çok iyi bilen hemşirelere yer veriyoruz. Tamamı deneyim sahibi olan hemşirelerimiz anne için gerekli tüm desteği verebilecek ve aynı zamanda bebek bakımına dair eğitim de verebilecek isimlerdir.

Doğumdan hemen önce göreve başlayabilecek yatılı, gündüzlü ve part time olarak görev yapabilecek bebek hemşireleri bebek bakımı için gerekli hazırlıkları doğumdan önce yapmanıza da yardımcı olur. Bu sayede doğuma çok daha huzurlu ve eksiksiz bir şekilde gitmenize olanak tanır. Bebeğinizin bakımını riske atmamak için siz de bebek hemşirelerinden yardım alabilirsiniz. Lohusalık sürecini çok daha konforlu bir şekilde atlatmanızı sağlayacak olan bu hizmet için bizi hemen arayabilirsiniz.

Sizi Arayalım