0530 265 75 35
0530 265 75 35
Villaya Karı Koca Hizmeti

Villaya Karı Koca Hizmeti

Villaya yatılı aile personellerimiz daha öncesinde mutlaka aile yanında evli çift olarak villada çalışmış deneyimli ve referanslı yatılı evli villa çiftleridir.

Villaya verdiğimiz karı koca hizmetinde Villa çiftlerindeki görev dağılımı erkek villanın bahçe, havuz, şoförlük gibi hizmetlerinden sorumlu olup, bayan villanın tüm ev işlerinden ve günlük yemeklerini yapan villanın düzeninden sorumlu olarak yatılı çalışan evli villa çiftleridir.

Villa çiftlerinde çalışan bayan evde çocuklar konusunda da aileye destek vermektedir. Çocuklarla ilgili destek verdikleri görevler içerisinde çocukların kahvaltısı, okula giden çocuğun servise veya evin aile şoförüne teslim edilmesi, okul dönüşü çocuğun karşılanması ve yemek yedirilmesi, kıyafetlerinin değiştirilmesine yardımcı olmaktadırlar. Villa çiftlerinden çocuk konusunda da destek alabilirsiniz.

Villaya yatılı aile arıyorum diyorsanız, şirketimizde yatılı villa çiftlerinde kişisel becerilerinin yanında, reprezantasyona gerekli ihtimam gösterilmektedir.

Siz değerli ailelerimizle çalışacak villa çiftleri son tarihli adli sicil temiz kağıdı, ikametgah, nüfus cüzdan sureti ile işe başlatılır.

Villaya Karı Koca Hizmeti Bulmak İçin Formu Doldurun
Kullanıcı Sözleşmesini Okumak İçin Tıklayınız