0530 265 75 35
0530 265 75 35
Eve Destek Elemanı

Eve Destek Elemanı

Ev işlerine yardımcı olacak ve aynı zamanda evin düzenini sağlayacak bir destek elemanına ihtiyacınız varsa firmamız tarafından sunulan hizmetlerden siz de faydalanabilirsiniz. Eve destek elemanı ihtiyacınızı karşılamak için bizimle irtibata geçmeniz yeterli olacak. Kriterlerinize uygun bir hizmet alabileceğiniz eve destek elemanları portföyümüzde bulunuyor. Bizi hemen arayarak sizin için ev destek elemanı görevlendirmemizi sağlayabilirsiniz.

Yemek yapmak, ütü yapmak, banyo ve mutfak temizliği, genel ev temizliği, bahçe bakımı gibi ihtiyacınız olabilecek tüm hizmetleri alabileceğiniz eve destek elemanları deneyimli isimler arasından yaptığımız titiz bir değerlendirme neticesinde belirleniyor. Dürüst ve güvenilir olmak gibi son derece önemli özellikleri taşıyabilen eve destek elemanları hayatınızı kolaylaştırmak adına son derece önemli bir hizmet sunabiliyor.

Özellikle evin temizliğini ve düzenini sağlamayı başarabilecek olan ve bu alanda daha önce görev yapmış tecrübeli eve destek elemanlarına ulaşmak için internet ilanları ile zaman kaybetmenize hiç gerek yok. Firmamız ile iletişime geçmeniz durumunda beklentilerinize uygun bir hizmet alabileceğiniz eve destek elemanlarına en hızlı ve en kolay şekilde ulaşabilirsiniz.

Gündüzlü Ya Da Yatılı Eve Destek Elemanları İçin Bizi Arayın!

Gündüzlü ya da yatılı olarak hizmet alabileceğiniz eve destek elemanları aynı zamanda part time olarak da hizmet sunabiliyor. Bu nedenle ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizin belirlediğiniz çalışma saatlerini uygun olarak hizmet soracak eve destek elemanlarına firmamız aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Gerektiğinde çocukların bakımı ile de ilgilenebilecek olan eve destek elemanları aylıklı olarak da çalışabiliyor.

Hangi hizmetler konusunda desteğe ihtiyacınız olduğunu belirlemeniz halinde kriterlerinize uygun bir hizmet sunabilecek eve destek elemanını derhal sizin için yönlendirebiliriz. Son derece makul ücretler karşılığında hizmet alabileceğiniz eve destek elemanları kendinize çok daha fazla zaman ayırmanızı sağlayacaktır. Temiz ve düzenli bir yaşam alanına sahip olmak istiyorsanız siz de bu hizmetlere sıcak bakmalısınız. Eve destek elemanlarının hangi görevleri üstleneceğini belirledikten sonra bizimle iletişime geçmeniz durumunda derhal sizin için bir personel görevlendirebiliriz. Daha detaylı bilgi almak istiyorsanız hiç zaman kaybetmeden bizimle hemen iletişime geçin.

Eve Destek Elemanı Bulmak İçin Formu Doldurun
Kullanıcı Sözleşmesini Okumak İçin Tıklayınız