0530 265 75 35
0530 265 75 35
Gündüzlü Çocuk Bakıcısı

Gündüzlü Çocuk Bakıcısı

Çocuğunuzun bakımının muntazam bir şekilde yapılması için iş hayatına ara vermenize ya daha kendinize ayırdığınız zamandan vazgeçmenize hiç gerek yok. ŞECE Danışmanlık olarak gündüzlü çocuk bakıcısı hizmeti sunuyor ve sizlere en güvenilir çocuk bakıcıları ile buluşturuyoruz. Portföyümüzde sizin için hizmet sunmaya hazır olan ve tamamı deneyimli çocuk bakıcıları mevcuttur.

Kadromuzda yer alan tüm çocuk bakıcıları titiz bir değerlendirme neticesinde belirlendi. Bu nedenle dürüst, güvenilir ve çocuk bakımı alanında uzmanlaşmış olan bir bakıcı bulmak istediğinizde bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacak. İkiz çocuk bakıcısı, engelli çocuk bakıcısı ya da yabancı uyruklu çocuk bakıcısı ihtiyacınızı karşılamak için de hizmetinizdeyiz.

Yabancı dil bilen bakıcılar bir yandan çocuğunuzun bakımı ile ilgilenirken diğer yandan çocuğunuzun küçük yaşlarda yabancı dil öğrenmesini sağlayabilir. Yabancı dil bilen çocuk bakıcıları için de en doğru adreste bulunuyorsunuz. Günün belirli bir saatlerinde hizmet sunacak olan Filipinli bakıcı, Özbek bakıcı, oyun ablası ya da oyun abisi bulmanın en kolay yolu firmamızdır.

Aradığınız Çocuk Bakıcısı Kadromuzda!

Çocukların gün içerisinde tüm ihtiyaçlarının eksiksiz bir şekilde karşılanmasını sağlayacak olan çocuk bakıcılarımız çocukların beslenmesi, banyosu, temizliği, oyun ihtiyacı ya da uyku ihtiyacı gibi tüm konularda bilgi sahibidir. Özellikle çocuk psikolojisini çok iyi bilen ve çocukların gün içerisinde keyifli bir şekilde zaman geçirmelerine yardımcı olacak bakıcılar için de bizimle hemen irtibata geçebilirsiniz.

Çocuğunuzun gelişimine katkıda bulunacak olan fiziksel aktiviteleri ya da oyun aktiviteleri ile onların hiç sıkılmadan zaman geçirmesini sağlayacak olan çocuk bakıcılarına ulaşmanız artık çok kolay olacak. Uzun bir değerlendirme neticesinde oluşturduğumuz portföyümüzde sadece güvenilir ve dürüst isimler yer alıyor. Bu nedenle çocuğunuzu ya da çocuklarınızı gönül rahatlığı ile sizin için görevlendirdiğimiz çocuk bakıcısına emanet edebilirsiniz.

Dilerseniz part-time olarak görev yapacak olan ve çalışma saatlerinde sizin belirleyeceğiniz çocuk bakıcısı ihtiyacınızı karşılamak için de bizimle iletişime geçebilirsiniz. Gündüzlü çocuk bakıcısı hizmetimiz kapsamında sizin kriterlerinize tamamen uygun olan bakıcıları özenle belirleyerek kısa zamanda sizin için görevlendiriyoruz. Daha detaylı bilgi almak için bizi şimdi arayın.

Gündüzlü Çocuk Bakıcısı Bulmak İçin Formu Doldurun
Kullanıcı Sözleşmesini Okumak İçin Tıklayınız