0530 265 75 35
0530 265 75 35
Yabancı Bakıcı Arıyorum

Yabancı Bakıcı Arıyorum

Aileler bebek ya da çocuk bakıcısı ihtiyacını karşılamak için tercihini yabancı bakıcılardan yanan kullanabiliyor. Özellikle Filipinli ve Özbek bakıcılar sabırlı, şefkatli ve son derece özenli olmalarıyla tanınıyor. Eğer siz de tercihinizi yabancı bakıcı yönünde kullanmak isterseniz bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Tamamı deneyimli olan bakıcı portföyümüzde yabancı bakıcılar da bulunuyor.

Yabancı bebek bakıcısı ya da çocuk bakıcısı talebinizi bize iletmeniz durumunda tamamen sizin kriterlerinize uygun özelliklere sahip bir bakıcıyı görevlendiriyoruz. Üstelik mutlaka gündüzlü bakıcı talebinde bulunmanız gerekmiyor. Yatılı bakıcı ya da part time bakıcı ihtiyacınız için de hiç tereddüt etmeden bizimle irtibata geçebilirsiniz. Dilerseniz yabancı dil bilen çocuk bakıcısı için de bizi hemen arayabilirsiniz.

Yabancı uyruklu bakıcılar büyük bir titizlikle yapılan değerlendirme neticesinde kadromuza katılabiliyor. Bu nedenle sizin için görevlendireceğimiz yabancı bakıcının dürüst ve güvenilir olduğundan emin olabilirsiniz. Son derece sabırlı ve özverili olan yabancı bakıcılar bebeklerin ya da çocukların tüm ihtiyaçlarını eksiksiz bir şekilde karşılayabiliyor. Onların beslenmesi, oyun oynaması gibi ihtiyaçlarının en doğru şekilde karşılanmasını sağlıyor.

Yabancı Bakıcı İçin Doğru Adrestesiniz!

Aynı zamanda çocuklara yabancı dil öğretebilecek olan bir bakıcı tercihinde bulunmakta seçenekleriniz arasında mevcut. Her türlü durumda soğukkanlı davranabilecek de ilk yardım bilgisine de sahip olan bakıcılar gönül rahatlığı ile bebeklerinizi ya da çocuklarınızı emanet edebileceğiniz isimlerdir. Aynı zamanda aile tarafından konulan tüm kuralları harfiyen uygulayan yabancı bakıcılar da portföyümüzde mevcuttur.

İkiz bebek ya da çocuk bakıcısı, engelli çocuk bakıcısı, otizmli çocuk bakıcısı ihtiyacınız olduğunda da devreye giriyor ve sizleri referans gösterebilecek, deneyimli bakıcılarla buluşturuyoruz. Hijyen kurallarına %100 dikkat eden ve aynı zamanda çocuk psikolojisini çok iyi bilen bakıcılara ulaşmanız artık çok kolay olacak.

İnternet ilanları ile zaman kaybetmek yerine bizimle iletişime geçmeniz çok daha doğru olacaktır. Gündüzlü ya da yatılı olarak hizmet alabileceğiniz, güler yüzlü, anlayışlı, sadık ve güvenilir bakıcıların hemen sizin için görevlendirebiliriz. Kendi kriterlerinizi belirleyerek bizimle paylaşmanız yeterli olacak. Bu sayede kriterlerinize uygun özelliklere sahip olan bakıcıları bulmak için uzun uğraşlar vermenize gerek kalmıyor. Daha detaylı bilgi almak için bizi hemen arayabilirsiniz.

Yabancı Bakıcı Arıyorum Bulmak İçin Formu Doldurun
Kullanıcı Sözleşmesini Okumak İçin Tıklayınız