0530 265 75 35
0530 265 75 35
Ofis Temizlik-Çay Servis Elemanı

Ofis Temizlik-Çay Servis Elemanı

Günümüzde yoğun çalışma temposundan dolayı ofis temizlik elemanı ve ofiste çay kahve servis elemanı yapacak genelde bayan çalışanlara ihtiyaç duyulmaktadır.

Ofis temizlik elemanının görevleri; yerlerin temizliği, masa temizliği, kullanılan fotokopi, fax, bilgisayar gibi araçların tozlarının alınması, mutfak temizliği, lavaboların temizliği ve hijyen kuralları eksiksiz uygulanmalıdır. Biriken çöpler atılmalı böcek, mikrop ve parazitlere karşı korunmalıdır.

Çay kahve servis elemanının görevleri; ofis içinde işveren ve çalışan diğer personellerin çay, kahve servisini yapmak ofise gelen misafirleri ve müşterilere içecek ikram etmek ofise dışardan gelen öğle yemeğini işverene ve personele servis etmektir.

Ofis mutfağının temizliğinden, ofisin mutfakla ilgili eksikliğin giderilmesinde çay kahve servis elemanı sorumludur.

Ofis de çalışacak çay kahve servis elemanı hizmetimizde bay ve bayan servis elemanları bulunmaktadır. Ofisin beklentilerine göre insan kaynakları danışmanımız size en uygun adayı önerecektir.

Ofis de istihdam edilecek personelin tüm evrakları (ikametgah, nüfüs kayıt örneği, sabıka temiz kağıdı) şirketimiz tarafından son tarihli olarak hazırlanır ve size teslim edilir.

Ofis temizlik elemanı, çay kahve servis elemanı arıyorum diyorsanız, İstanbul’un her semtine, ofislerin büyüklüğüne göre tam zamanlı çalışacak ofis temizlik elemanı geniş portföyümüzde bulunmaktadır.

Ofis Temizlik-Çay Servis Elemanı Bulmak İçin Formu Doldurun
Kullanıcı Sözleşmesini Okumak İçin Tıklayınız