0530 265 75 35
0530 265 75 35
Oyun Abisi

Oyun Abisi

Ailelerin çocukları ile geçirdikleri zaman maalesef kısıtlı olabiliyor. İş hayatı, evin temizliği ve düzeni gibi pek çok unsura bağlı olarak çocuklarının oyun ve ilgi ihtiyacının tamamını karşılayamadıklarında bir destek almaya ihtiyaç duyabiliyorlar. İşte bu durumda devreye oyun abisi giriyor. Çocuklar için son derece keyifli olan çeşitli aktiviteler ile onların daha eğlenceli aman geçirmelerine olanak tanıyan oyun abileri aynı zamanda gelişimlerine de destek oluyor.

Çocukların yaşına göre çeşitli aktiviteler ve oyunlar seçen oyun abisi ince motor becerilerini geliştirecek ve aynı zamanda kelimeleri, sayıları öğrenmelerini sağlayacak oyunları da miniklere öğretiyor. Çocukların boş zamanlarını kendilerine de faydalı olabilecek şekilde geçirmelerini sağlıyor.

Oyun Abisinde Olması Gereken Özellikler

Aileler çocukları için keyifli bir oyun arkadaşı olarak oyun abilerinden faydalanabilir. Ancak oyun abilerinde olması gereken bazı özellikler bulunuyor. Tüm bu özelliklere sahip bir oyun abisinin seçilmesi, çocuklar için çok daha faydalı olacaktır. Bu özellikleri şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Çocuklarla iletişim yetisinin güçlü olması
  • Eğitici oyun ve aktiviteler hakkında bilgi sahibi olması
  • Çocuk psikolojisini çok iyi bilmesi
  • Çocukların özelliklerini tanıyabilmesi ve onlara hitap edecek oyunları seçebilmesi
  • Hijyen ve temizlik kurallarına dikkat etmesi
  • Güler yüzlü ve sevgi dolu olması
  • Çocuklara şefkatle yaklaşabilmesi
  • İlk yardım konusunda bilgi sahibi olması
  • Ani gelişen durumlarda soğuk kanlı olabilmesi

Partiler İçin Oyun Abisinden Yardım Alın!

Aileler oyun abisi ile sadece çocuklarının boş zamanlarını geçirmelerini sağlamıyor. Aynı zamanda düzenlenen çeşitli partilerde ev sahibinin ve konukların çocuklarının çeşitli eğlenceli aktiviteler ile zaman geçirmelerini de sağlayabiliyor. Bu sayede yetişkinler de parti boyunca çocukları ile ilgilenmek zorunda kalmıyor. Bir anlamda hem çocukların hem de yetişkinlerin gayet keyifli bir biçimde partinin tadını çıkarmaları mümkün oluyor. Oyun abileri günlük ya da saatlik olarak part time şekilde de hizmet verebiliyor.

Oyun çocukların e temel ihtiyaçlarının başında gelir. Çocuklar hayata dair pek çok deneyimi ve bilgiyi oyunlarla edinir. Bu nedenle aileler eğer çocuklarının oyun saatlerinde onlara yeterince zaman ayıramıyorsa mutlaka oyun abilerinden destek almalıdır. Konuya dair daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sizde Oyun abisi arıyorum, Bulmalıyım diyorsanız ŞECE Danışmanlık geniş aday portföyüyle yanınızda!

Oyun Abisi Bulmak İçin Formu Doldurun
Kullanıcı Sözleşmesini Okumak İçin Tıklayınız