0530 265 75 35
0530 265 75 35
Ev Temizlik Personeli

Ev Temizlik Personeli

Eviniz için düzenli olarak temizlik yapabilecek bir personel ihtiyacınız varsa şece danışmanlık olarak sunduğumuz hizmetlerden siz de faydalanın. Ev temizliği konusunda deneyim sahibi olan, dürüst, güvenilir ve hijyen kurallarına maksimum düzeyde dikkat eden temizlik personeli için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Sadece ev temizliği değil ofis ya da işletme temizliği için de hizmet sunduğumuzu belirtmek isteriz.

ŞECE Danışmanlık olarak kadromuza dahil edeceğimiz temizlik personellerini uzun ve titiz bir değerlendirme neticesinde belirliyoruz. Bu nedenle dürüstlük ve güvenilir olmak gibi son derece önemli olan özelliklere sahip temizlik personelleri portföyümüze dahil olabiliyor. Gündüzlü, yatılı ya da part time olarak hizmet sunacak olan temizlik personeline hemen şimdi ulaşabilirsiniz.

Haftanın 5 ya da 6 günü aylıklı temizlik görevlisi olarak çalışacak bir personel ihtiyacınız olduğunda da hiç tereddüt etmeden bizimle hemen görüşebilirsiniz. İhtiyaçlarınızı net bir şekilde belirlemeniz durumunda ihtiyacınıza en uygun hizmeti sunabilecek temizlik personelini sizin için görevlendirmemiz mümkün olacaktır. Bu nedenle temizlik personelinde bulunması gereken tüm özellikleri net bir şekilde belirlemeye başlayın.

Ev Temizlik Personeli Bulmanın Kolay Yolu: ŞECE Danışmanlık!

Haftanın sadece belirli günlerinde temizlik hizmeti almak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Sizin belirlediğiniz günlerde ev, villa, yazlık temizliği yapabilecek olan personeller kadromuzda mevcuttur. Aynı zamanda dubleks ya da tripleks ev temizliği için de sunduğumuz hizmetlerden rahatlıkla faydalanabilirsiniz. Son derece titiz bir temizlik çalışması yapacak olan ev temizlik personeli ihtiyacınızı firmamız aracılığıyla hemen şimdi karşılayabilirsiniz.

Gerektiğinde yemek yapabilen ya da çocuklar ile ilgilenebilecek olan temizlik personelleri de kadromuzda yer aldığı için gönül rahatlığı ile tercihinizi bu yönde kullanabilirsiniz. Beklentilerinizi bizimle paylaşmanız durumunda sizin beklentilerinize uygun bir hizmet almanızı kolaylıkla sağlayabiliriz. Deneyimli ve dürüst temizlik personellerine kolaylıkla ulaşmanız için bizimle irtibata geçmeniz yeterli olacak.

Çok sayıda aile tercihini yatılı olarak hizmet sunacak olan temizlik personelinden yana kullanıyor. Dilerseniz yatılı ev temizlik personeli talebinizi firmamıza iletebilirsiniz. Referans gösterebilecek olan, gündüzlü ya da yatılı hizmet veren temizlik personelleri ilk çalışma saatlerinden itibaren sizin de memnuniyetinizi kazanacaktır. Daha detaylı bilgi almak için lütfen bizi arayınız.

Ev Temizlik Personeli Bulmak İçin Formu Doldurun
Kullanıcı Sözleşmesini Okumak İçin Tıklayınız