0530 265 75 35
0530 265 75 35
Engelli Çocuk Bakıcısı

Engelli Çocuk Bakıcısı

Çocuk bakımı büyük bir özen gerektiriyor. Özellikle engelli çocukların gün içerisindeki ihtiyaçları çok daha farklı olabiliyor. Firmamız tarafından verilen engelli çocuk bakıcısı hizmetlerinden faydalanarak çocuklarınızın tüm ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlayabilirsiniz. Engelli çocukların günlük bakımı hakkında deneyim ve bilgi sahibi olan, özverili bir bakım hizmeti verebilecek bakıcılara çocuklarınızı güvenle emanet edebilirsiniz.

Sizlere sunduğumuz engelli çocuk bakıcıları hizmetinden yatılı, gündüzlü ya da part time olarak faydalanabilirsiniz. Engelli çocukların gün içerisinde keyif alabilecekleri aktiviteler ile zaman geçirmeleri, beslenmelerinin doğru şekilde yapılması ve şayet varsa hekimleri tarafından önerilen egzersizlerin gerçekleştirilmesi noktasında bakıcılardan tam destek almanız mümkün.

Engelli Çocuklar İçin Güvenilir Bakıcılar Kadromuzda!

Kadromuzda yer alan engelli çocuk bakıcısı görevlilerinin tümünü itina ile yaptığımız değerlendirme neticesinde belirledik. Firmamız ile iletişime geçmeniz halinde size yönlendireceğimiz bakıcılardan, beklentilerinize uygun bir hizmet alacağınızdan emin olabilirsiniz. Fiziksel engelli ya da zihinsel engelli çocukların bakımı için ihtiyacınız olabilecek desteği size sunan bakıcılarla çocuklarınızın yarınlara çok daha iyi hazırlanması da mümkün olacaktır.

Engelli çocukların mevcut yeteneklerini ve yetilerini en iyi şekilde kullanmalarını sağlayabilecek engelli çocuk bakıcıları için firmamızı aramanız yeterli olacak. Fiziksel ya da zihinsel engelli çocuklarla sağlıklı bir iletişim kurulması, çocukların kendilerini çok daha iyi ifade edebilmelerini sağlar. Bunun için hem ailenin hem de çocuğun bakıcıya güvenebilmesi gerekir. Portföyümüzde yalnızda güvenilir bakıcılar yer alabilir.

Kısa zamanda yakından tanıyabileceğiniz ve sizin de güveninizi kazanabilecek bir bakıcıya ulaşmanız zor olmayacak. Engelli çocuklar kendi ilgilerini çeken konularda kendilerini geliştirmeye eğilimlidir. Onların nelere ilgi duyduğunun tespiti ise deneyim gerektirir. Bu noktada da devreye tecrübeli bakıcılar giriyor. Daha önce engelli çocuklar için bakım hizmeti vermiş olan engelli çocuk bakıcısı görevlilerimiz sizin çocuğunuzun ilgi alanlarını tespit etme ve geliştirme noktasında da faydalı olacaktır.

 

Sizi Arayalım