0530 265 75 35
0530 265 75 35
Gündüzlü Hasta Bakıcı

Gündüzlü Hasta Bakıcı

Hasta bakımı özen isteyen meşakkatli bir iştir. Hasta bakımı için profesyonel bir desteğe ihtiyacınız olduğunda bizimle iletişime geçebilir ve sizin için gündüzlü hasta bakıcı yönlendirmemizi sağlayabilirsiniz. Daha önce hasta bakımı konusunda deneyim kazanmış olan ve referans gösterebilecek gündüzlü hasta bakıcılar kadromuzda mevcuttur. Kriterlerinize uygun bir hizmet alabileceğiniz hasta bakıcılara ulaşmanız çok kolay olacak.

Hastaların ilaçlarının düzenli bir şekilde alınmasını sağlayabilecek, doktor tarafından yapılan önerileri harfiyen uygulayabilecek, beslenme programını eksiksiz bir şekilde uygulayabilecek ve hastaların temizlik ya da banyo gibi ihtiyaçlarını kusursuz bir şekilde karşılayabilecek olan gündüzlü hasta bakıcılara hemen şimdi ulaşmak için doğru adrestesiniz. Şece danışmanlık olarak hasta bakıcıya ihtiyacınız olan her an yanınızdayız.

Evde ya da hastane ortamında hastalarınızın bakıcılık görevini üstlenebilecek olan hasta bakıcılar aynı zamanda hastaların fiziksel ihtiyaçlarını da karşılayabiliyor. Beslenme ya da banyo yapma gibi fiziksel ihtiyaçlarını tek başına karşılayamayan hastalara yardımcı olması için de kadromuzda yer alan kadın ve erkek hasta bakıcıların sunduğu hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Deneyimli ve Güvenilir Hasta Bakıcılar Kadromuzda!

Şefkatli ve sabırlı bir yapıya sahip olması nedeniyle hasta bakımında son derece başarılı bir hizmet sunabilen gündüzlü hasta bakıcılar sizin belirlediğiniz saatler içerisinde hastanızın tüm bakımını üstlenebilir. Beklenmedik durumlar karşısında soğukkanlı davranabilen ve ilk yardım bilgisine sahip olan hasta bakıcılar arasında hemşirelik bölümü mezunu olanlar da bulunuyor. Dilerseniz portföyümüzde yer alan hemşirelerden de hasta bakımı konusunda destek alabilirsiniz.

Kadromuzda refakatçilik görevini üstlenebilecek olan hasta bakıcılar da mevcut. Çeşitli tedaviler nedeniyle hastanede yatması gereken aile üyelerinin tüm bakımını üstlenebilecek bir hasta bakıcıya ihtiyacınız olduğunda da hiç tereddüt etmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tedavi sürecinin sorunsuz bir şekilde tamamlanması için hasta bakıcılar üzerine düşen görevleri eksiksiz bir şekilde yerine getirebiliyor.

Part time olarak hizmet sunabilecek ve sadece ihtiyacınız olan zaman aralığında hasta bakıcılık görevini üstlenebilecek bakıcılara da firmamız aracılığıyla hemen şimdi ulaşmanız mümkündür. Beklentilerinize uygun bir hizmet alabilmek için profesyonel firmaları tercih etmeniz gerekir. İşte bu noktada devreye giriyor ve sizleri alanında başarısını ve güvenilirliğini kanıtlamış olan hasta bakıcılar ile buluşturuyoruz.

Gündüzlü Hasta Bakıcı Bulmak İçin Formu Doldurun
Kullanıcı Sözleşmesini Okumak İçin Tıklayınız