0530 265 75 35
0530 265 75 35
Amerika Vizesi Olan Bakıcılar

Amerika Vizesi Olan Bakıcılar

Ailelerin çok büyük bir bölümü yurt dışına seyahat etmek istediklerinde çocuklarının nerede kalacağı ya da çocukları ile kimin ilgileneceği gibi konularda çok büyük sıkıntı yaşıyor. Oysa Amerika'ya ya da yurt dışında herhangi bir ülkeye gitmeniz gerektiğinde çocuklarınızı da rahatlıkla yanınızda götürebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken sadece seyahat engeli olmayan bir bakıcı bulmanız olacak.

Amerika vizesi olan çocuk bakıcısı bulmanın zor olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Firmamızla iletişime geçmeniz durumunda Amerika vizesi olan ve yurt dışına rahatlıkla seyahat edebilecek, yurt dışına seyahat engeli olmayan bir bakıcıyı derhal sizin için görevlendirmemizi sağlayabilirsiniz. Amerika vizesi olan bakıcılar portföyümüzde mevcut ve tamamı çocuk bakımı konusunda bilgili, deneyimli bireylerdir.

Tüm tatillerinizde ya da iş seyahatlerinizde çocuklarınızı da rahatlıkla yanınızda götürmenizi sağlayacak olan Amerika vizesi bulunan bakıcılar aynı zamanda ev işlerine yardımcı da olabiliyor. İhtiyaçlarınızı firmamıza iletmeniz durumunda beklentilerinizi karşılayacak bir hizmet alabileceğiniz bakıcıyı sizin için görevlendirebiliriz. Bu sayede sizde çocuklarınızın bakım ile kimin ilgileneceği konusunda yaşadığınız stresten ve endişeden rahatlıkla kurtulabilirsiniz.

Seyahat Engeli Olmayan Bakıcı Bulmanın Kolay Yolu


Yabancı uyruklu çocuk bakıcısı da seçenekleriniz arasında yer alıyor. Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olan ya da çalışma vizesi bulunan yabancı uyruklu çocuk bakıcıları Amerika vizesi almakta zorlanmıyor. Dolayısıyla sizin ihtiyacınız olan Amerika vizesi olan bir bakıcıysa tercihinizi yabancı uyruklu bakıcılardan yana da kullanabilirsiniz. Özellikle sıklıkla seyahat edenler için bu konu çok daha fazla önem taşıyor. Bu nedenle bir an önce zaman kaybetmeden firmamıza ulaşarak bakıcı talebinde bulunmanızda fayda var.

Gündüzlü, yatılı ya da part-time olarak hizmet verebilecek bakıcılar portföyümüzde mevcut ve firmamızla iletişime geçmeniz durumunda sizin için hemen Amerika vizesi olan bir bakıcıyı görevlendirebiliriz. Bu arada bebek bakıcısı ihtiyacınız olduğunda da rahatlıkla firmamızı arayabilirsiniz. Amerika vizesi olan bebek bakıcısı ihtiyacınız için de ŞECE Danışmanlık en doğru seçim oluyor. Kadromuzda yer alan tüm bakıcıları büyük bir titizlikle değerlendirdikten sonra portföyümüze dahil ettiğimizi belirtmek isteriz. Dolayısı güvenilir bakıcı bulmanız gerektiğinde hiç tereddüt etmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Amerika Vizesi Olan Bakıcılar Bulmak İçin Formu Doldurun
Kullanıcı Sözleşmesini Okumak İçin Tıklayınız