0530 265 75 35
0530 265 75 35
Filipinli Bakıcı

Filipinli Bakıcı

Günümüzdeki bazı şartlar değiştikçe ve yenilendikçe bakıcı talebinde bulunan aileler artık çocuklarına Filipinli bakıcıyı dil bildiği için tercih etmeye başlamışlardır.

 

Daha önce bakıcı çalıştıran aileler diğer bakıcıları Filipinli bakıcıyla kıyasladığında daha disiplinli ve evdeki çalışmasının sanki bir işyerinde çalışıyor gibi saygılı iş disiplininde çalışmasından dolayı Filipinli tercih etmelerindeki sebeplerden bir tanesidir.

 

Anne ve babalar bakıcı seçerken Filipinli bakıcıya öncelik vermektedirler. Çocuk bakıcısı olarak çalışan yerli bakıcıların fiyatlarının yüksek olması ve yatılı çalışmakta zorlanan yerli bakıcılar yerine şimdilerde aileler çocuk bakıcısı olarak yatılı Filipinlilere öncelik vermektedir. Filipinli bakıcıların uyumlu olması çocuklarla iyi iletişim kurup yumuşak başlı olması da anne ve babaların çocukları için yatılı Filipinli eleman tercih etmelerinde önemi büyüktür.

 

Filipinli Bakıcı Neden Çalıştırmalıyım?

 

1 - İngilizce bilen Filipinli bakıcı küçük çocuğunuza öğretici olacaktır. Çocuğunuz ikinci bir dil öğrenmiş olup okul hayatına atıldığında yabancı dil konusunda İngilizce bilen bakıcı sayesinde İngilizce dersinde ileri seviyede olacaktır.

 

2 – Çocukların bakımında Filipinli bakıcılar başarılıdırlar.

 

3 - Çocuklara karşı sıcak ve samimidirler.

 

4 - Çocuklara karşı sadece ailenin vermiş olduğu disiplini uygularlar. Çocukların yemek, uyku, banyo düzenine önem verirler.
5 - Filipinli bakıcılar genelde yatılı çalışıp aileye tam destek verirler.

 

6 - Filipinli bakıcılar saygı ve nezaket içerisinde çalışmaya önem verirler. Kendi kültürleri gereği nazik oluşları çalıştıkları ailelerde anlayışlı tutum içerisindedirler.

 

7 – Değişik tatlara merakınız var ise Filipinli bakıcınızdan uzak doğu yemeklerini talep edebilirsiniz.

 

8 – Çocuk bakıcısı hizmeti ya da ev işleri hizmetlerinde iyi hizmet alırsınız.

 

Filipinli Bakıcı Danışmanlık Şirketi

 

Bakıcı arayan aileler mutlaka İşkur’a bağlı Özel İstihdam Belgesi olan danışmanlık şirketlerini tercih etmelidirler. Belgesi olmayan danışmanlık şirketleriyle çalışan aileler danışmanlık aracılığıyla tavsiye edilen ucuz maaşla buldukları bakıcı için mağdur olmaktadır. Aileler mağdur olmamaları için İşkur belgesi olan özel istihdam bürolarıyla çalışmalıdırlar. Çalışacağınız ajansın mutlaka belge numarasını isteyin veya web sitesinde İşkur logosu olup olmadığına bakın.

 

Filipinli bakıcı danışmanlık şirketi olarak uzun geçmişi olan Şece Danışmanlık firmamız portföyünde Filipinli bakıcılar çalışma izinlidir.

 

Filipinli çocuk bakıcılarının ve Filipinli ev hizmet elemanlarının maaşları USD olarak ödenmektedir. Filipinli bakıcıların az sayıda olması maaşlarının da yüksek olmasından sebep çoğu aile Filipinli bakıcı çalıştıramamaktadır. Filipinli bakıcının daha önce Türk bir ailenin yanında çalışmış olması iyi bir referans edinmiş olması da Filipinli bakıcının maaşını yükseltmektedir.

 

Filipinli bakıcı arıyorum diyorsanız, bizimle iletişime geçiniz.

Sizi Arayalım