0530 265 75 35
0530 265 75 35
Gündüzlü Yabancı Bakıcı

Gündüzlü Yabancı Bakıcı

Çalışan anne ve babalar bebeklerini ya da çocuklarını gönül rahatlığı ile emanet edebilecekleri bir bakıcıya ihtiyaç duyuyor. Sadece gündüz saatleri içerisinde hizmet sunulacak olan yabancı uyruklu bakıcılar portföyümüzde mevcuttur. Gündüzlü yabancı bakıcı ihtiyacınızı karşılamak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacak. Kadromuz tamamı deneyimli ve referans gösterebilecek olan bakıcılardan oluşuyor.

Yabancı uyruklu bakıcılar arasında Özbek ya da Filipinli olanlar da mevcuttur. Sabırlı ve şefkati olmaları ile bilinen, sadık olmaları nedeniyle aileleri asla yarı yolda bırakmayan yabancı uyruklu bakıcılar aynı zamanda çocuklara yabancı dil desteği de sunabiliyor. Çocukların yaşanan uygun olması durumunda eğlenceli aktiviteler eşliğinde yabancı dil öğrenmesini sağlayacak olan bakıcılara firmamız aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Aynı zamanda bakıcıların çalışma saatlerinde kendi çalışma saatlerine uygun olacak şekilde belirleme şansınız da bulunuyor. Gündüzlü yabancı bakıcı ihtiyacınızı karşılayabilmek için çevrenize danışmanıza ya da internet üzerinden ilan açarak güvenilir olmayan kişileri evinize sokmanıza hiç gerek yok. Çocuk ve bebek bakımı konusunda uzmanlaşmış olan yabancı uyruklu bakıcılar sizin için de hizmet verebilir.

Yabancı Uyruklu Bakıcılardan Siz De Destek Alın!

Sadece hafta içerisinde değil hafta sonunda da çocuk ve bebek bakıcılarından hizmet alabilirsiniz. Böylelikle kendinize ayıracağınız zamandan feragat etmek zorunda kalmayacaksınız. Yabancı uyruklu bakıcıların hangi özelliklere sahip olmasını istiyorsanız bizimle rahatlıkla paylaşabilirsiniz. Böylelikle kadromuzda yer alan ve sizin kriterlerinize birebir uyumlu özelliklere sahip olan bakıcıları sizin için yönlendirebiliriz.

Çocukların ve bebeklerin beslenmesi, banyosu, oyun ve uyku ihtiyacı gibi tüm ihtiyaçları konusunda deneyim sahibi olan, ilk yardım bilgisi bulunan bakıcılara kolaylıkla ulaşmanızı sağlıyoruz. Sahip oldukları özellikler ve sundukları hizmetler ile daha önce hizmet verdikleri ailelerin beklentilerini karşılamayı başarmış olan gündüzlü yabancı bakıcılar bizimle hemen iletişime geçmeniz durumunda sizin için de hizmet sunabilir.

Kadın ya da erkek gündüzlü yabancı bakıcılar dilerseniz sadece ihtiyacınız olan saatlerde yani part-time olarak da bakıcılık yapabilir. Günün sadece sizin belirlediğiniz saatlerinde hizmet almak istiyorsanız bu durumda da ŞECE Danışmanlık olarak sunduğumuz bakıcılık hizmetlerinden siz de faydalanabilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak sorularınızı yöneltmek için hemen şimdi bize ulaşın.

Gündüzlü Yabancı Bakıcı Bulmak İçin Formu Doldurun
Kullanıcı Sözleşmesini Okumak İçin Tıklayınız