0530 265 75 35
0530 265 75 35
Yatılı Yabancı Hasta Bakıcısı

Yatılı Yabancı Hasta Bakıcısı

Uzun süren tedavi süreçleri hastaların titiz bir şekilde bakımını da beraberinde getiriyor. İşte böyle zamanlarda profesyonel bir hasta bakıcıdan yatılı olarak hizmet almanız gerekebilir. ŞECE Danışmanlık olarak yatılı yabancı hasta bakıcı hizmetimiz de bulunuyor. Yabancı uyruklu bakıcılardan hasta bakımı konusunda yatılı olarak hizmet alabilirsiniz. Makul bir ücret karşılığında hastanızın 24 saat bakımı hasta bakıcı tarafından üstlenilir.

Evde ya da hastane ortamında hasta bakımını eksiksiz bir şekilde yerine getirebilecek olan yabancı uyruklu hasta bakıcılar şefkatli ve sabırlı olmaları ile ön plana çıkıyor. Hastaların ilaçlarının doğru dozajda ve saatinde alınmasını sağlayan, beslenmeleri ve fiziksel ihtiyaçları konusunda kusursuz bir hizmet sunabilen yatılı yabancı hasta bakıcılar talebiniz doğrultusunda derhal sizin için görevlendirilebilir.

Kadın ya da erkek yatılı hasta bakıcı ihtiyacınız olduğunda firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacak. Tamamı deneyim sahibi olan ve referans gösterebilecek hasta bakıcılar kadromuzda bulunduğu için sizden bir talep olması durumunda derhal sizin için görevlendiriliyor. Kadromuzda yer alan tüm hasta bakıcıları titiz bir değerlendirme neticesinde portföyümüze dahil ettiğimizi belirtmek isteriz.

Yatılı Hasta Bakıcılar İçin Hemen Bizi Arayın!

Yatılı olarak hizmet sunan hasta bakıcılar hastalarınızın geceleri alması gereken ilaçları, tuvalet ihtiyaçları gibi durumlarda da devreye girebiliyor. Bu sayede gönül rahatlığı ile hastanızı yatılı yabancı hasta bakıcılara emanet edebiliyorsunuz. Hasta bakımının profesyonellik ve titizlik gerektirdiğini unutmamalısınız. Bu nedenle tercihinizi her zaman profesyonel firmalardan yana kullanmanız gerekiyor. Yatalak hasta bakımı ya da engelli hasta bakımı gibi özel ihtiyaçlarınız olduğunda da bizi arayabilirsiniz.

Türkiye'de çalışma izni bulunan yabancı uyruklu hasta bakıcılara ulaşmak için internet ilanları yolunu tercih etmeniz size ciddi bir zaman kaybettirir. Aynı zamanda güvenilir olmayan kişilere de hastanızı emanet etme gibi bir hata da yapabilirsiniz. Bu riski göze almak yerine firmamız ile iletişime geçmeniz çok daha doğru olacaktır. Özenli bir araştırma ve değerlendirme sonrasında kadromuza dahil edilen yatılı yabancı hasta bakıcılar tamamen güvenilir ve dürüst olduklarından gönül rahatlığı ile bu hizmeti size yönlendirdiğimiz bakıcılardan alabilirsiniz.

Yatılı Yabancı Hasta Bakıcısı Bulmak İçin Formu Doldurun
Kullanıcı Sözleşmesini Okumak İçin Tıklayınız