0530 265 75 35
0530 265 75 35
Başakşehir Bakıcı Arıyorum

Başakşehir Bakıcı Arıyorum

Başakşehir halkı bakıcıya ihtiyaç duyduğunda güvenilir bir bakıcı bulma konusunda asla zorlanmıyor. Çünkü Başakşehir ŞECE Danışmanlık olarak bakıcı hizmeti sunduğumuz semtler arasında yer alıyor. Siz de bebek bakıcısı ya da çocuk bakıcısı gibi desteğe ihtiyaç duyduğunuzda bizi arayarak sizin için derhal bir bakıcı görevlendirmemizi sağlayabilirsiniz. Bu sayede kaliteli hizmetle de tanışmış olacaksınız.

Yaşlı bakıcı sıra ihtiyaç duyduğunuzda da yapmanız gereken bizi hemen aramak olacak. Uzun araştırmalar ve incelemeler sonrasında tamam mı güvenilir ve deneyimli isimlerden oluşan bir bakıcı kadrosu oluşturduk. Yaşlı bakımına ihtiyaç duyduğunuzda sizin beklentilerinize en uygun kişi seçilerek tarafınıza yönlendiriliyor. Yatalak durumda olan yaşlılarınızın bakımı için de hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Sizlere yatılı, gündüzlü ya da part time olarak hasta bakıcısı hizmeti de sunuyoruz. Hastanın kişisel bakımı ve temizliğinden beslenmesine kadar her türlü ihtiyacının en doğru şekilde karşılandığı bir hizmet almak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Hasta bakımı konusunda deneyimli olan ve hastanın ilgi ihtiyacını da karşılayabilecek bakıcıları sizin için hemen yönlendirebiliriz.