0530 265 75 35
0530 265 75 35
Faslı Bakıcı

Faslı Bakıcı

Yatılı kalabilen ya da gündüzlü olarak hizmet verebilecek olan Faslı bakıcı ihtiyacınızı karşılamak için buradayız. ŞECE Danışmanlık olarak sunduğumuz hizmetler kapsamında Faslı bebek bakıcısı ya da çocuk bakıcısı da bulunuyor. Bebeğinizi ya da çocuğunuzun hiçbir endişe yaşamadan gönül rahatlığı ile emanet edebileceğiniz yabancı uyruklu bakıcılar portföyümüzde mevcuttur. Tamamı tecrübe sahibi olan bakıcıları hemen sizin için de görevlendirebiliriz.

Faslı bakıcılar aileler tarafından konulan kuralları harfiyen uygulaması ile bilinen disiplinli bakıcılardır. Aynı zamanda güler yüzlü ve şefkatli olmaları çok sayıda ailenin tercihini Faslı bakıcılardan yana kullanmasını beraberinde getiriyor. Çocukların günlük ihtiyaçlarının tamamının sorunsuz bir şekilde karşılanmasını sağlayacak olan bakıcılar son derece sabırlı oldukları için ikiz çocuk bakımı ya da engelli çocuk bakımı için de tercih edilebiliyor.

Günün sadece belirli saatlerinde hizmet verecek olan part time Faslı bakıcı ihtiyacınız olduğunda daha yapmanız gereken hemen bizi aramak olmalıdır. Çünkü part-time olarak hizmet veren yabancı uyruklu bakıcılar da kadromuzda mevcut ve çok kısa bir süre içerisinde kriterlerinize uygun özelliklere sahip olan bakıcıları sizin için görevlendirebiliyoruz.

Faslı Bebek ve Çocuk Bakıcısı İçin Bizi Arayın!

Sadık ve dürüst olmaları ile de ön plana çıkan Faslı bakıcılar bebeklerin doğumundan itibaren bakımlarının muntazam bir şekilde yapılmasını sağlayabiliyor. Bu nedenle bebek bakıcısı ihtiyacınız olduğunda da bizi arayabilir ve sizin için Faslı bakıcı görevlendirmesi yapmamızı sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda bakıcıda olmasını istediğiniz özellikleri de bize aktarabilirsiniz.

Yabancı uyruklu bakıcılar çocuklara yabancı dil öğretebiliyor olmasıyla da tercih edilebiliyor. Ayrıca çocukların yaş grubuna uygun olan oyunları bilen ve bu sayede gün içerisinde oyun saatlerini çok daha verimli bir şekilde geçirmelerini sağlayabilen bakıcılar kişisel gelişimlerine de destek olabiliyor.

Her türlü hijyen kuralına uygun bir hizmet sunacak olan, ilkyardım gibi konularda da deneyimli çocuk bakıcılarına ulaşmanın en kolay yolu bize ulaşmanızdır. Sadece güvenilir bakıcılardan oluşan kadromuzda sizin beklentilerinize uygun bir hizmet sunabilecek olan bakıcıları kolaylıkla bulabilirsiniz. Konuyla ilgili size daha detaylı bilgi vermemiz ve sorularınızı yanıtlayabilmemiz için bizi hemen arayabilirsiniz.

Faslı Bakıcı Bulmak İçin Formu Doldurun
Kullanıcı Sözleşmesini Okumak İçin Tıklayınız