0530 265 75 35
0530 265 75 35
Gündüzlü Bakıcı

Gündüzlü Bakıcı

Ailelerin bebek ve çocuk bakımı konusunda en çok ihtiyaç duydukları gündüzlü bakıcılar oluyor. Başta çalışan anne ve babalar olmak üzere ikiz ya da üçüz bebek sahibi, çocuk sahibi olan ailelerde gün içerisinde bakıcılardan destek almaya ihtiyaç duyabiliyor. İşte bu noktada şeye danışmanlık olarak devreye giriyor ve sizleri tamamen güvenilir olan gündüzlü bakıcılarla buluşturuyoruz.

Bebek ve çocukların bakımı konusunda her türlü bilgiye sahip olan bakıcılar beklenmedik durumlar karşısında soğukkanlı davranabiliyor ve aynı zamanda ilk yardım bilgisine de sahip oluyor. Referans gösterebilecek olan, deneyimli bakıcıların sizin çalışma saatlerine de uygun olan saatlerde hizmet vermesi mümkündür. Gündüzlü bakıcı ihtiyacınız için bizi aramanız durumunda kriterlerinizi de aktarabilirsiniz.

Çocuk gelişim bölümü mezunu olan bakıcılar da kadromuzda mevcut. Aynı zamanda ikiz ya da üçüz çocuk bakıcısı, engelli çocuk bakıcısı ya da otizmli çocuk bakıcısı ihtiyacınız olduğunda da hiç tereddüt etmeden bizi arayabilirsiniz. Portföyümüzde oyun abisi ve oyun ablası da bulunuyor. Gün içerisinde çocukların keyfi bir şekilde oyunlarla zaman geçirmesini sağlayacak olan bu hizmetten de faydalanabilirsiniz.

Gündüzlü Bakıcı İçin Hemen Bizi Arayın!

Bebeklerin doğumundan itibaren bakımı konusunda destek alabileceğiniz gündüz de bakıcılar da titiz bir değerlendirme neticesinde kadromuza dahil ettiğimiz bakıcılar arasında yer alıyor. Bununla birlikte bebeklerin beslenmesi, gelişimi, aşı programları gibi alanlarda deneyim sahibi olan bakıcılar için farklı arayışlara girmenize hiç gerek yok. İnternet ilanları ile zaman kaybetmek yerine bizi aramanız çok daha akılcı bir seçim olacaktır. Kriterlerinize uygun olan özelliklere sahip bakıcılar beklentilerinize yönelik bir hizmet sunabilir.

Hijyen kurallarına maksimum düzeyde dikkat eden, bununla birlikte bebeklerin ve çocukların yaşlarına uygun yemekler hazırlayıp yedirebilen bakıcı bulmak sanıldığı kadar zor değil. Sadece doğru adresler üzerinden bakıcı ihtiyacınızı iletmeniz gerekiyor. İşte bu noktada ŞECE Danışmanlık olarak devreye giriyor ve sizleri tamamen güvenilir olan, yeterli bilgiye ve donanıma sahip bakıcılarla buluşturuyoruz. Sunduğumuz bakıcılık hizmetleri ile ilgili daha detaylı bilgi almak isterseniz bizimle hemen irtibata geçebilirsiniz. Hizmetlerimizle ilgili tüm sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duyarız.

Gündüzlü Bakıcı Bulmak İçin Formu Doldurun
Kullanıcı Sözleşmesini Okumak İçin Tıklayınız