0530 265 75 35
0530 265 75 35
İngilizce Bilen Bakıcı

İngilizce Bilen Bakıcı

Yabancı dil eğitimi veren bakıcı adayıyla çalışmak çocuklar için büyük bir avantajdır. Küçük yaşlarda çocuklarımızın yeni bir lisan öğrenebilmesi hızlı ve kolaydır. Belirli yaşta öğrenmiş olması okul çağına geldiğinde özellikle yabancı dil derslerinde kendisine ayrı kolaylık ve katkı sağlayacaktır.

Aileler çocukları için tüm dünyada geçerli olan İngilizce için İngilizce bilen bakıcı talep etmektedir.

Şirketimiz portföyünde TC. Vatandaşı olmuş ya da çalışma izni olup İngilizce bilen bakıcıları siz değerli ailelerimize sunmaktayız. Yabancı bakıcıların çoğu İngilizce öğretmeni ya da İngilizce eğitim almış çocuk bakımından referanslı adaylardır.

Aynı zamanda portföyümüzde çok iyi Rusça bilen bakıcı ve Rus dili ve Edebiyatı mezunu bakıcı adayları da mevcuttur. Rusça bilen bakıcılar arasında İngilizce dilini de bilen adaylarda mevcuttur.

Daha öncesinde aile yanında çocuk bakımında çalışmış ve çocukla sadece Rusça konuşmuş ya da İngilizce konuşmuş bakıcılar çalışma izni olan yabancı bakıcılardan oluşmaktadır. Yabancı bakıcılar kendi ülkelerinde Rusça eğitim görmüşlerdir. Genel de hepsi çok iyi Rusça bilmektedir. Bazıları okudukları üniversitede Rus Dili ve Edebiyatından mezundur.

İngilizce Bilen Bakıcı arıyorum, yabancı dil bilen bakıcı arıyorum ya da Rusça bilen bakıcı arıyorum diyorsanız Şece Danışmanlık kurumsal bakıcı firmasında beklentilerinize uygun yabancı dil bilen
bakıcı, adayları için sizi de bekleriz.

İngilizce Bilen Bakıcı Bulmak İçin Formu Doldurun
Kullanıcı Sözleşmesini Okumak İçin Tıklayınız