0530 265 75 35
0530 265 75 35
Yurt Dışına Bakıcı

Yurt Dışına Bakıcı

Çocuklu aileler de rahatlıkla yurt dışı seyahatlerine çıkabilir. Onların yaşadığı en büyük zorluk hem gezmek ve tatil yapmak hem de çocukların bakımını aksatmadan geçekleştirmek oluyor. Elbette çocuk bakımı sanıldığı kadar kolay değil ve özellikle tatillerde bakım çok daha güç bir hal alabiliyor. İşte bu noktada devreye çocuk bakıcıları giriyor. Yurt dışı tatillerinizde de seyahat engeli olmayan bir bakıcıdan yardım alabilir ve tatilinizin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

Rotanızı hangi ülkeye çevirecek olursanız olun, tüm yurt dışı tatillerinizde bakıcılardan hizmet alabilir, bakıcının size bu seyahatlerinizde eşlik etmesini sağlayabilirsiniz. Bu hizmeti sadece yurt dışı tatilleri olarak düşünmeyin. Yurt içi tatillerde de bakıcılardan yardım alabilirsiniz. Çocuk bakıcıları gündüzlü, yatılı ve part time olarak hizmet veriyor. Yatılı bir bakıcı ile anlaşmanız durumunda tüm tatillerinizde çocuklarınız ile birebir ilgilenebilir ve bu sayede aileler de rahatlıkla gezilerini sıkıntısız bir şekilde tamamlayabilir.

Kadromuzda Seyahat Engeli Olmayan Bakıcılar Var!


Herhangi bir seyahat engeli bulunmayan çok sayıda bakıcı olduğunu unutmayın. Firmamıza ulaşarak bu yönde bir talepte bulunmanız durumunda elbette sizin için derhal bir bakıcı görevlendirebiliriz. Seyahate engel bir durumu olmadığından tüm tatillerde ve yurt dışı seyahatlerinizde çocuklarınız ile çok yakından ilgilenecektir. Bebek bakıcısı için de rotanızı hemen firmamıza çevirebilirsiniz. Bebeğinizin bakımını en doğru şekilde yapabilecek ve seyahatlerinizde de size eşlik edebilecek bebek bakıcıları firmamızın portföyünde bulunuyor.

Bakıcı kadromuzu çok titiz bir değerlendirme ve araştırma neticesinde hazırlıyoruz. Sizin bakıcılar ile yapmanız gereken görüşmeleri sizin adınıza daha önce yapmış olduğumuzdan görevlendirdiğimiz bakıcıların güvenilirliği konusunda herhangi bir endişe duymanıza gerek olmuyor. Bebeğinizi ya da çocuğunuzu gönül rahatlığı ile emanet edebileceğiniz, ailenizin kurallarına saygılı ve bu kurallara harfiyen uyabilecek bakıcılara firmamız aracılığı ile hemen ulaşabilirsiniz.

Artık yurt dışı tatillerinizde çocuklarınızı akrabalarınıza bırakmak zorunda kalmayacaksınız. Çocuklarınızı da yanınızda götürebilir ve çok daha rahat bir tatil yaşayabilirsiniz. Bu konforu size sunacak olan çocuk bakıcıları için de en doğru adres ŞECE Danışmanlık olacak. Bize ulaşmanız durumunda konuyla ilgili çok daha detaylı bilgi aktarabiliriz.

Yurt Dışına Bakıcı Bulmak İçin Formu Doldurun
Kullanıcı Sözleşmesini Okumak İçin Tıklayınız